Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 20/06/2014

Bugün permasharp super ile eski üretim çift kağıtlı ile orijinalle ilk defa 5.traşımı oldum 4 traş olup kırıyordum,ve yine harika yine harika gerçekten hayretler içinde kalıyorum.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ihtilaf - 20/06/2014

(20/06/2014, Saat: 17:06)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün permasharp super ile eski üretim çift kağıtlı ile orijinalle ilk defa 5.traşımı oldum 4 traş olup kırıyordum,ve yine harika yine harika gerçekten hayretler içinde kalıyorum.

20 tıraş olan arkadaş vardı
20 tıraş wtg gider ama ters almaya (sakal diplerinde) kalkınca kılcal kanama olur galiba.

Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 20/06/2014

(20/06/2014, Saat: 17:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20 tıraş olan arkadaş vardı
20 tıraş wtg gider ama ters almaya (sakal diplerinde) kalkınca kılcal kanama olur galiba.

Ben 2 perde oluyorum hocam.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - salih - 20/06/2014

Ben 2,5 perde'den 7 tıraşı oldum. Sakallar orta yoğun. Zorlasam bir iki tıraş daha verir. en son Perma sharp için 6 tıraş'da karar kıldım.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 23/06/2014

(20/06/2014, Saat: 20:46)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 2,5 perde'den 7 tıraşı oldum. Sakallar orta yoğun. Zorlasam bir iki tıraş daha verir. en son Perma sharp için 6 tıraş'da karar kıldım.

Bugün 7.traşımı oldum bana mısın demiyor,hala sinekkaydı...10'a kadar gidicem bakalım,sakal yapım sık ve sert.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - çaylak yanke - 05/09/2014

erwr3l.jpg[/img]
büyük kutunun içinde 100 tane yarım jilet var .ankarada necatibeyde berber malzemesi satan yerden 10 tl ye aldım.sağdakini bilirsiniz zaten 5 tane tam jilet var 2.5 tl.aralarında kalite farkı varmidır sizce ?[/quote]

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ts9funk - 12/10/2014

Arkadaslar bende araniza yeni katildim, muhle r89 aletim geldi ama jilet bulamadim. fakat bugun pazarda 5 li pakette perma sharp buldum 2 tl. Bu jiletlerin diger piyasa urunleri gibi cakmasi olur mu?

Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 12/10/2014

(12/10/2014, Saat: 13:38)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bende araniza yeni katildim, muhle r89 aletim geldi ama jilet bulamadim. fakat bugun pazarda 5 li pakette perma sharp buldum 2 tl. Bu jiletlerin diger piyasa urunleri gibi cakmasi olur mu?

Çakmasına ben denk gelmedim ama çift kağıtlı eski üretim bulabilirseniz fazlasıyla beklentilerinizi karşılayacaktır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ts9funk - 12/10/2014

Baktim da tek kagıtli. 2tl ye aldim 5 adet. kullanayim fikrimi belirtirim. 1adet derby, perma ve 30 sample jilet paketim olcak. Cildim icin en dogrusunu herhalde bulabilirim

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ts9funk - 14/10/2014

Perma sharp la 2. tıraşımı oldum gerçetne güzel şimdi 30 adet farklı jilet aldım,birde 7 o clock geldi ebay den baya jiletim oldu. Artık en doğrusunu bulabilirim.Smile