Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 06/05/2014

Perma eski üretim iaynı jilet ile bugün 2.traşımı oldum ve tek kelime ile kusursuz,harika temiz bir traş oldu.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 07/05/2014

Perma sharp eski üretimle 3. Traşım ve yine harikalar yaratmaya devam ediyor.Sıfır tahriş kaşıntı kesiklik ve kızarıklık.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 10/05/2014

Bugün eski perma ile 4.traşımı oldum ve yine harika yine harika,bana 4 traş yeter 5.yi düşünmüyorum.
önyargılı idim perma'ya karşı,hani şahış olsa özür dilerim o derece şaşkınım performansı karşısındaWink
Hasbel kader elime bir yerden eski üretim 5'lisi geçti iyikide geçmiş inanılmaz memnun ve mutluyum...

Ynt: RE: Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - zorba58 - 11/05/2014

(10/05/2014, Saat: 14:32)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün eski perma ile 4.traşımı oldum ve yine harika yine harika,bana 4 traş yeter 5.yi düşünmüyorum.
önyargılı idim perma'ya karşı,hani şahış olsa özür dilerim o derece şaşkınım performansı karşısındaWink
Hasbel kader elime bir yerden eski üretim 5'lisi geçti iyikide geçmiş inanılmaz memnun ve mutluyum...

Kesinlikle eski uretim permasharp..
Bunu deneyimlediginize memnun oldum.
Eski uretim deyince yeni uyeler yanlis anlamasin basligi da takip ettiginizde anlayacaginiz uzere gecen senelerde hepimiz bu guzide jiletle tiras olabiliyorduk..

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - karahanlı - 11/05/2014

biz gençken filtresinin üstünde atıyorum y rakamı yazan tekel 2000 lerin diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünürdük... eski permasharp da, yenisi de, aşırı derecede keskin jiletler... çok keskin oldukları için konforlu değiller... hergün bunlarla tıraş olanların suratları ne haldedir merak ediyorum... dediğimi yabana atmayın... siz aynaya bakınca suratınızın ne hale döndüğünü anlayamazsınız... aynalar insan gözü gibi değildir... suratınızda oluşabilecek ay krateri benzeri durumları sadece sizden başka insanlar görebilir ve farkedebilir vesselam...

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Aedan - 14/05/2014

(11/05/2014, Saat: 21:32)karahanlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz gençken filtresinin üstünde atıyorum y rakamı yazan tekel 2000 lerin diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünürdük... eski permasharp da, yenisi de, aşırı derecede keskin jiletler... çok keskin oldukları için konforlu değiller... hergün bunlarla tıraş olanların suratları ne haldedir merak ediyorum... dediğimi yabana atmayın... siz aynaya bakınca suratınızın ne hale döndüğünü anlayamazsınız... aynalar insan gözü gibi değildir... suratınızda oluşabilecek ay krateri benzeri durumları sadece sizden başka insanlar görebilir ve farkedebilir vesselam...

ÜStadım kullandığınız makine de önemli. Misal bende mild bir alet var, bu aletlede en güzel traşı feather veya perma gibi jiletlerle olabiliyorum. Personna, astra oldukça yumuşak kaldılar,

RE: Perma Sharp Süper Jilet - Simofle - 06/06/2014

Çift kagitli buldum bugün. Henüz denemedim. Zor bulunan iyi bir jiletse stoklayim cift kağıtlisini.

agudaru5.jpg

9u3e4yvy.jpg

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - salih - 06/06/2014

Simofle komşu, orjinal olduğundan eminseniz bulabildiğiniz kadar stoklayin. Ileride fazla gelirse forumda bi ilan verirsiniz anında taliplisi çıkar.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - flame2013 - 07/06/2014

Simofle komşum çift kağıt olmasına rağmen jilette vernik kullanılmamış sahte olduğunu düşünüyorum ama inşallah düşüncelerimin aksi çıkar stogunuzu yaparsınız.Cool

Keyifli Tıraşlar.

Perma Sharp Süper Jilet - Simofle - 07/06/2014

Emin degilim arkadaslar. Cok yeniyim ben bu konuda. Bu yuzden size danismak istedim. Cift kagitlarin sahtesi varmi ki ? Baska fotograf cekeyim isterseniz