Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Perma Sharp Süper Jilet - Kaan - 02/01/2014

ben bakkaldan aldıgım karton kutu ve jılet etrafı cıft paketlı permasharp tan cok memnun kaldım. Benım ıcın optımum konfor sagladı. 100 luk olmasa bıle 20 lık vs gıbı bır paketı nereden almak lazım ? Bakkalda 1.5 lıra

Perma Sharp Süper Jilet - memocan - 21/01/2014

2q1yknb.jpg
eski bir perma sharp reklamı..

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - trache - 17/03/2014

Yeni aldığım 100 lü yarım jilet perma lara 2 tane delik açılmış bilen varmı ne işe yaradığını, kağıtları gayet iyi sanırım sahtelerinden ayırmak için değişiklik yaptılar.

4tlg1k.jpg

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - rewolwer_ - 20/03/2014

Bugün yeni kartelada ki jileti kullandım resmen rezalet çok kötü traş oldum, daha önce almış olduğum (aynı yerden ) jiletler gayet iyiydi. Üretimde standardı yakalayamamış olması markadan soğutuyor insanı.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - osisis - 21/03/2014

(20/03/2014, Saat: 21:19)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yeni kartelada ki jileti kullandım resmen rezalet çok kötü traş oldum, daha önce almış olduğum (aynı yerden ) jiletler gayet iyiydi. Üretimde standardı yakalayamamış olması markadan soğutuyor insanı.
Yeni seri perma sharptan mı bahsediyor musnuz?
Deneyen varsa yeni ve eski arasında fark var mı?
Ciddi bir fark varsa eskiler piyasada bitmeden alalım en azından.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - rewolwer_ - 21/03/2014

İkiside tek kağıda sarılı ama ikinci kartelada ki bariz kör .

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - flame2013 - 21/03/2014

(17/03/2014, Saat: 14:51)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aldığım 100 lü yarım jilet perma lara 2 tane delik açılmış bilen varmı ne işe yaradığını, kağıtları gayet iyi sanırım sahtelerinden ayırmak için değişiklik yaptılar.

4tlg1k.jpg

Hocam yazın bu şekilde yarım perma sharp aldım.Aralarında neredeyse hiç kesmeyecek kadar kör jilet de var idare edecek düzeyde jilet de var.Ama bana kalacak olursa verilen paranın karşılığı ASLA değil.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - flame2013 - 21/03/2014

(21/03/2014, Saat: 00:55)osisis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni seri perma sharptan mı bahsediyor musnuz?
Deneyen varsa yeni ve eski arasında fark var mı?
Ciddi bir fark varsa eskiler piyasada bitmeden alalım en azından.

Hocam bana kalacak olursa eski bulursanız kaçırmayın.Benim şuan elimde olan yeni üretim perma sharp ile eski perma sharp arasında uçurumlar var.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - rewolwer_ - 21/03/2014

Hangi jileti günlük (kullan at olarak) kullanacağımı şaşırdım, bazı arkadaşlar polsilver super iridiumu çok övüyor, bu iki jileti de uzun süre kullanıp gerçekten kıyas yapacak olan arkadaş var mı? Saygılar..

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - osisis - 22/03/2014

(21/03/2014, Saat: 19:56)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi jileti günlük (kullan at olarak) kullanacağımı şaşırdım, bazı arkadaşlar polsilver super iridiumu çok övüyor, bu iki jileti de uzun süre kullanıp gerçekten kıyas yapacak olan arkadaş var mı? Saygılar..

Yurtiçinde kullandıklarım arasında en iyisi şimdiye kadar Permasharptır.
Polsilveri ben de merak ediyorum,Bulgaristan tanıdıklar gelecek bakalım nasılmış.Bu eski üretim permasharplar da yavaş yavaş bitiyor gibi.
Bir stok yapmak gerekir galiba.100 lüsü 27.5 dediler ama 25e bırakır herhalde.