Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Perma Sharp Süper Jilet - karakartal - 22/10/2013

(21/10/2013, Saat: 21:39)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni seri Perma-Sharpları nasıl buluyorsunuz ? ( Tek kağıda sarılı olanlar)
tam bir hayal kırıklığı onu kullanacağıma feather ı kullanırım komşu

Perma Sharp Süper Jilet - Fallschirmjäger - 22/10/2013

(22/10/2013, Saat: 02:48)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/10/2013, Saat: 21:39)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni seri Perma-Sharpları nasıl buluyorsunuz ? ( Tek kağıda sarılı olanlar)
tam bir hayal kırıklığı onu kullanacağıma feather ı kullanırım komşu

Yurt içinde kaliteli jilet bırakmayacaklar anlaşılan.

Perma Sharp Süper Jilet - afsheen - 22/10/2013

Ben cumartesi günü İmpadan 100 lüsünü 24 TL ye aldım. Yalnız bir süre astra

yeşilden uzak durmayı düşünüyorum. Eskiden denediklerim yada berberde

kullanılan çok temiz tıraş ederdi, son denediğim astralar ise tam hayalkırıklığı.

Sizin yorumlarınızdan sonra daha da astra almam herhalde.

Perma Sharp Süper Jilet - dud3zilla - 24/10/2013

Bu sabah r89 ile ilk defa kullandım. Tek birşey söyleyebilirim kesmiyor. Hergün tıraş oluyorum ve ilk defa 2 perde tıraş sonrasında yanak ve çene altında bu kadar çok kalıntı bırakan bir jiletle karşılaştım. Gerçekten ne yaptılarsa rezil etmişler mis gibi jileti.

Perma Sharp Süper Jilet - flame2013 - 25/10/2013

yarım 100'lü perma sharp almıştım.Her jiletle 2 defa tıraş oluyordum bu gün yeni açtığım jiletle tıraş oluyum dedim fakat performansına kör denilecek kadar kötü bir jiletti yüzümün yarısını perma sharpla tıraş ettikten sonra dayanamayıp geri kalan yarısınada sharkla devam ettim.Eski perma sharp'ı denemediğim için yenisiyle karşılaştıramıyorum. Ama yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla yenisiyle eskisi arasında uçurumlar olduğu baya açık Smile

Perma Sharp Süper Jilet - Fallschirmjäger - 25/10/2013

Bugün kartonunu 26 TL'ye aldığım ''meşhur'' yeni permayı kullandım. Bir kere yeni yeşil astradan keskin olmuş, maksimum 2 tıraş çıkarır gibime geldiği için jileti bi kenara kaldırdım. Eğer 2 yada 3 tıraş olabilirsem mucize olacak. Bugün için değerlendirmem 2 perdede sinekkaydı gibi gibi.

Perma Sharp Süper Jilet - OldSchool - 28/10/2013

Eski permasharp ile 3 traş çıkartıyordum ara sıra kullandığım güzel bir jilletti niye böyle yapmışlarki anlamadım

Perma Sharp Süper Jilet - linguist - 02/11/2013

sedef usturaya başka marka jilet takarken farkettim. Perma çok ince yarısına gelince iterken eğilip bükülüyor takmayı zorlaştırıyordu ayrıca kenarları kırarken çengel şeklinde kalıyordu. Herhalde sertleştirme işlemini iyi yapamıyorlar.

Perma Sharp Süper Jilet - Delidumrul - 03/11/2013

Anadoluda eski üretimi bulmakta sıkıntı yok, fiyat 2-2.25 arasında değişiyor. Ben 2 liradan buldum pahalı olduğunu düşündüğüm için almadım.

Perma Sharp Süper Jilet - zorba58 - 03/11/2013

Eski üretimi nereden aldiniz dumrul ustad ?