Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Perma Sharp Süper Jilet - metintalha - 21/10/2013

Milyoncudan kutusu 2 liraya karton kutu perma Sharp aldım. Cok tahriş etti sahte olabilir mi acaba diye düşünüyorum. Nasıl Anlaşılır. ..

GT-N7100 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 21/10/2013

(21/10/2013, Saat: 17:57)metintalha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milyoncudan kutusu 2 liraya karton kutu perma Sharp aldım. Cok tahriş etti sahte olabilir mi acaba diye düşünüyorum. Nasıl Anlaşılır. ..

GT-N7100 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Tahriş etmesinden olabilir Smile

Perma Sharp Süper Jilet - Fallschirmjäger - 21/10/2013

Yeni seri Perma-Sharpları nasıl buluyorsunuz ? ( Tek kağıda sarılı olanlar)

(21/10/2013, Saat: 21:39)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni seri Perma-Sharpları nasıl buluyorsunuz ? ( Tek kağıda sarılı olanlar)

Son 6 aya kadar Türkiyeye gelen perma ve astra SP lere dikkat. tahrişsiz olma ihtimali çok düşük..

Perma Sharp Süper Jilet - Fallschirmjäger - 21/10/2013

(21/10/2013, Saat: 21:43)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/10/2013, Saat: 21:39)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni seri Perma-Sharpları nasıl buluyorsunuz ? ( Tek kağıda sarılı olanlar)

Son 6 aya kadar Türkiyeye gelen perma ve astra SP lere dikkat. tahrişsiz olma ihtimali çok düşük..

Severek kullandığım astra yeşil'in 1 ay öncesinde yeni çıkan versiyonunu aldım ve kutunun içerisinden 4 jilet kullandım. Bugün isyan ettim ve malzemeciye gittim al şunu bana perma sharp ver dedim. O da boşuna değiştiriyorsun hepsi aynı oldu çıktı dedi. Yinede değiştirdim ama gidişat iyi değil.

(21/10/2013, Saat: 21:52)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Severek kullandığım astra yeşil'in 1 ay öncesinde yeni çıkan versiyonunu aldım ve kutunun içerisinden 4 jilet kullandım. Bugün isyan ettim ve malzemeciye gittim al şunu bana perma sharp ver dedim. O da boşuna değiştiriyorsun hepsi aynı oldu çıktı dedi. Yinede değiştirdim ama gidişat iyi değil.

Doğruyu söylemiş satıcı Sleepy Kötü malı satmaya çalışanı da çok.. Bu markaları bir süre terketmek gerek.. Taki düzelene dek Smile

Perma Sharp Süper Jilet - Fallschirmjäger - 22/10/2013

(21/10/2013, Saat: 21:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/10/2013, Saat: 21:52)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Doğruyu söylemiş satıcı Sleepy Kötü malı satmaya çalışanı da çok.. Bu markaları bir süre terketmek gerek.. Taki düzelene dek Smile

+1

Perma Sharp Süper Jilet - Suhulet - 22/10/2013

Bu yeni seri permasharp ve astra berberleri de rahatsız ediyor mu acaba? Saç tıraşına gidince unutmazsam soracağım.

Perma Sharp Süper Jilet - KUDEN - 22/10/2013

ohooo korkuttunuz arkadas!

bakkaldan kutusu 2,5 TL'ye ne varsa topluyorum yarin. aldigim PSler guzeldi, kacirmiyim

Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 22/10/2013

(22/10/2013, Saat: 00:24)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yeni seri permasharp ve astra berberleri de rahatsız ediyor mu acaba? Saç tıraşına gidince unutmazsam soracağım.

Etmez mi, Kozmetikçi arkadaşa sordum, astraların hepsi iade gelmiş wilkinsonla beraber, yalnız permayı alan iade etmiyor zar zor jel mel derken bi şekilde keskinliğinden istifade edip, kullanmaya çalışıyor..

Konyada orjinal olduğu ve tahrişsiz tıraş çıkardığı için treet çok kullanılmaya başlanmış ayrıca. Pembe rapira zaten her berberin elinin altında mutlaka vardır..