Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 20/07/2013

komşu 25e indirebildim en son. toptan fiyatına verecek. benim aldığım seridenmiş. inş beni utandırmaz ama bendekiler müthiş dostlar CoolWink

2uz2lpx.jpg

35c3a89.jpg
YUKARIDAKİ SAHTE
2iuunmc.jpg
YUKARIDAKİ SAHTE
11wbsl4.jpg

vnm721.jpg

Alttaki çift kağıtlı olan permalar orjinal arkadaşlar. Benim yeni seriden. sahte olanlarla farkları şunlar;

Öncelikle sahte olan üstteki tek kağıtlı permalar, ikinci tıraşı çıkarmıyor, gerçek olanı 7-8 tıraş alıyor,

Gerçek permalar bariz biçimde keskin iken, sahte shark keskinliğinde,

Sahte olanın kağıdının rengi daha açık, gerçek olanın ise daha mat ve koyu bir rengi var.

Sahte olanın yapışkanı iki tane ve ortada, gerçekte ise 4 tane ve kenarlarda. Beyler bildiğiniz yerden alın derim permanın sahtesi kol geziyor..

Perma Sharp Süper Jilet - puchacz - 20/07/2013

Hos geldiniz Smile
Sahte dedikleriniz sanirim yeni uretim olanlar. Artik butun permalar tipki astra ve polsilverler gibi tek kagida sarili oluyor bildigim kadariyla.

(20/07/2013, Saat: 20:58)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hos geldiniz Smile
Sahte dedikleriniz sanirim yeni uretim olanlar. Artik butun permalar tipki astra ve polsilverler gibi tek kagida sarili oluyor bildigim kadariyla.

keskin değil meslektaşım. yeni seri neden çift kağıtlı ben de anlamadım valla üstadlar söylesin HuhTongue

Perma Sharp Süper Jilet - ihtilaf - 20/07/2013

http://www.geltir.com/thread-2288-page-3.html

Perma Sharp Süper Jilet - puchacz - 20/07/2013

Valla Hocam bende tek kagida sarili/yeni uretim mavi astra var ve cok memnunum kendilerinden. Jiletleri de toplu toplu aldigim icin elimde epeyce eski uretim cift kagit permalardan da var; dolayisiyla henuz yeni permalari deneyemedim.

(20/07/2013, Saat: 21:05)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

keskin değil meslektaşım. yeni seri neden çift kağıtlı ben de anlamadım valla üstadlar söylesin HuhTongue

(20/07/2013, Saat: 21:10)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Hocam bende tek kagida sarili/yeni uretim mavi astra var ve cok memnunum kendilerinden. Jiletleri de toplu toplu aldigim icin elimde epeyce eski uretim cift kagit permalardan da var; dolayisiyla henuz yeni permalari deneyemedim.

Orco üstad bi baksın da gerçekse alalım toplu.

Perma Sharp Süper Jilet - BigHillMe - 20/07/2013

(20/07/2013, Saat: 21:13)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/07/2013, Saat: 21:10)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Hocam bende tek kagida sarili/yeni uretim mavi astra var ve cok memnunum kendilerinden. Jiletleri de toplu toplu aldigim icin elimde epeyce eski uretim cift kagit permalardan da var; dolayisiyla henuz yeni permalari deneyemedim.

Orco üstad bi baksın da gerçekse alalım toplu.
Hocam aynı sebepten yenı serıden alım yapmadım ve bılgım yok
basına bırsey getırılecegını onceden sezmıscesıne astra mavı yesıl ve perma cıft kagıt stok yapmıstım bıraz Angel

altdaki resimdeki çift kağıtlılar eski seri orjineller
üsttekiler yeni üretim orjinaller

eski seriden çift kağıtlıdan stok yapılmasını öneririm
artık bulunmuyor...

kesinlikle üstadım keskinlik çift kağıtlı yeni seride muhteşem. tek kağıtlı, belirgin bir şekilde keskin değil. sanırım doğruyum çift kağıtlıdan stok yapmalıyım Wink