Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Perma Sharp Süper Jilet - kazimdikici - 28/05/2013

Bence o ustura için satılan yarım jilettir

Perma Sharp Süper Jilet - ohtararan - 28/05/2013

berberlerin perma-sharp' tan kastı yarım jiletler oluyor. lakin bunlar pek kalitesiz ve kör geldiler bana. onun fiyatı o civarlardaydı.

denizli ticaret ile epey alışverişimiz var, sordum kendisine sahtesi nasıl ayırt ediliyor diye; "biz bile ayırt edemiyoruz, birebir üretiyorlar nerede ise, güvendiğimiz toptancıdan alıyoruz" demişti. bizim bilmemiz mümkün görünmüyor denemeden sanki.

Perma Sharp Süper Jilet - TARKAN - 09/06/2013

Bu jiletin 100 lusunu almayi dusunuyorum.nasil bir jilet

Perma Sharp Süper Jilet - BigHillMe - 09/06/2013

yurt içinde bulunabilen jiletlerin en iyisi sayılır
çift kağıtlısına denkgelirseniz

Perma Sharp Süper Jilet - Delidumrul - 09/06/2013

(09/06/2013, Saat: 23:02)TARKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletin 100 lusunu almayi dusunuyorum.nasil bir jilet

Üstadım 18 sayfalık yorum ve öneri var, okuduysanız mutlaka bir fikir oluşmuştur Smile

Perma Sharp Süper Jilet - ohtararan - 09/06/2013

Tarkan dostum, aramıza hoşgeldiniz, birkaç mesajdır takib ediyorum sizi. daha yeni başlıyorsunuz, 3 bıçaklı mı geleneksel mi diye sorunuz var. evvela belirteyim feather ile başlamayın. bu jilete gelince eski üretim yani mcorco' nun bahsettiği iki kağıtlı olanına rastgelirseniz (mümkün ama zor) dengeli ve güzel bir jilettir. stainless jiletlerden evvel platinium olanları denemenizi öneririm. ülke içinde uygun fiyatlı ve bolca bulabileceğiniz yeşil astra buna örnektir, yine gilette 7 o' clock platinium güzel lakin bedeline değer mi diye düşündüren bir jilet, makine yahut sabun, fırça alırsanız yurtdışından 1-2 kutu isteyip deneyin derim. makine kullanmadığımdan aldığınız makinenin karakterini bilemiyorum lakin daha yumuşak jiletlere yönelin derim en azından ilk birkaç ay. böylelikle pahalı jiletlere başlarda boşuna para ödememiş olursunuz.

ek olarak, her makinenin ve jiletin konusunun altında nerede bulabileceğiniz ve nasıl karakterde oldukları bilgisi mevcuttur. sorudan daha çabuk bulmanız mümkündür.

jilet her makineye, tekniğe ve yüze göre değişen bir ürün. ancak genel karakter konusunda yardımcı olmak mümkün oluyor. aynı kişi ilk 3-4 denemede sevdiği veya sevmediği jilete birkaç ay sonra tam aksi istikamette yorumlarda bulunabiliyor.

Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 16/07/2013

Konyada yeni açılan ufak çapta bir market var. Allah işini rast getirsin. Dün akşam oğluma süt alırken, arkada personel kapısına astıkları yaprak jilet gözüme çarptı. İlk kez markette yaprak jilet görüyordum. Perma sharpı kartuşların arkasına bir yere sıkıştırmışlar. 5 lik 1 kutu aldım, bu sabah denedim. Bu nasıl güzel bir tıraş Allahım, featheri ebediyyen unutturacak cinsten. R41 ve maca root kremin bol köpüklü yardımıyla tertemiz bir tıraş, en ufak bir sakal kalıntısı, yahut minimal bir pürüz asla yok. Tahriş sıfır, İnanılmaz. Hiç bir perma iddia ediyorum bu kadar güzel tıraş vermez. bir kaç aydır değişik permaları ara ara denedim bu perma olamaz dedim. Sanırım 10-15 tane kalmıştı. Tüm kapıya astıklarını almaya gidiyorum. Bu kaçmaz. Sanırım seriye göre fark edebiliyor her markada yaprak jiletler. Her zaman bu kadar kalitelisine denk gelmiyor insan.. Tek cümleyle konforu olağanüstü artmış bir feather. Evet tam olarak bu. Düşündüm de yabancı marka jiletlerde mutluluğu aramak ne kadar gereksiz geliyor bazen. Ülkemizde bulunan ve çok daha hesaplı kaliteli ürünlere biraz daha ağırlık vermeliyiz sanırım. En azından jilette bu böyle olmalı derim. Saygılarla..

Perma Sharp Süper Jilet - karakartal - 16/07/2013

hemşehrim sen benim yoruma denk gelmemeişsin ben demiştim perma shrap diye benim tek favorim konforlu tıraş için ideal ve ülkede bulunabilir kıymetini bilmek lazımBig Grin

Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 16/07/2013

(16/07/2013, Saat: 21:21)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hemşehrim sen benim yoruma denk gelmemeişsin ben demiştim perma shrap diye benim tek favorim konforlu tıraş için ideal ve ülkede bulunabilir kıymetini bilmek lazımBig Grin

Komşu 6 tane kalmış millet sanki bizi duydu deli gibi gitmiş almışlar. 40 gerçek perma var elimde. Allahım bu duyguyu anlatmam imkansız. Tarifsiz bir haz Big GrinBig Grin Ne olurdu Derby de bizi şöyle hissettirseydi Sad
5X7=35 ediyomuş Big Grin

Perma Sharp Süper Jilet - candova - 18/07/2013

Daha önce 2 paket alıp orjinal oldugunu düsündügüm yerden (hakmar) 1.95 e 4 paket daha aldım.
100 lük satsalar stok yapacagım.
siz kaça alıyorsunuz bu aralar?