Geleneksel Tıraş Forumları
Personna Lab Blue - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Personna Lab Blue (/showthread.php?tid=1112)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Personna Lab Blue - korhan - 02/12/2013

(02/12/2013, Saat: 19:07)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kate a agdali bir ingilizce ile mesaj atalım fikri değişir merak etme.

Big Grin Big Grin Big Grin Üstadım çok hoşuma gitti ...

Personna Lab Blue - zorba58 - 02/12/2013

(02/12/2013, Saat: 18:36)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar geçen haftadan beri personna (ingiltere) ile mailleşiyoruz. Big Grin
En son şirket yetkilisi bir bayan 250'lik lab blue paketi hediye olarak gönderirim ama paketi şirketten ups veya dhl gibi firmalarla kendin aldıracaksın diyor. Ben de ups'in müşteri hizmetlerini aradım böyle bir hizmet var mı varsa fiyat nedir diye. Onlar da sağolsunlar yaklaşık olarak 120 dolarlık fiyat çıkardılar.
Kate'e (yetkili) döndüm dedim benim için çok pahalı oluyor, karşı taraf ödemeli bi postayla gönderin dedim. Yok olmaz diyor ... Hey Allah'ım

Var mı bi fikri olan...

Sorun neydi ki hocam?

Personna Lab Blue - salih - 02/12/2013

Ağdalı ıngilizceye son çare başvururuz hocam. Sorun şu kargo ücretini düşürme yolu yok mudur üstad :-)

Personna Lab Blue - alpbb74 - 03/12/2013

dhl ya da tnt ile alırırızda uygun fiyata -şirket anlaşması ile-, o paket kesin gümrüğe takılır

Personna Lab Blue - salih - 03/12/2013

'o paket kesin gümrüğe takılır' neden böyle düşündünüz üstad?

e-bay da yüzlüğü düz hesap kargoyla 20 dolara geliyor sanırım. Alan komşular daha iyi bilir. 20-25 dolar civarı kargo olursa ben gümrük riskini göze alabilirim. Tutarsa yarı fiyatına almış oluruz.

Personna Lab Blue - optimus95 - 03/01/2014

Bende alışma devresini atlattıktan sonra yüzüme en iyi oturan jiletin keskinlik/konfor açısından personna olduğunu farkettim.Benim kullandıklarım kırmızı ambalajda olanlardandı.Denemelik 1 kutu(5adet)likten kullandım.
http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00ABGN8X4/ref=sr_1_8_olp?ie=UTF8&qid=1388765365&sr=8-8&keywords=personna+razor+blades&condition=new

Bu söz konusu mavi olanlar,kırmızıya göre daha mı iyidir?Aynı verimi alabilir miyim?

Bu arada bu sitede bilgisini,tecrübesini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.Beni kartuş jiletlerden kurtarıp gerçek traşın hazzına ulaştırdıkları için.Gerçekten daha önce traş olmuyormuşum.Blush

Personna Lab Blue - sertac12 - 15/01/2014

Big GrinBig GrinBig Grin sanyeden düştüm

ağdalı ingilizceBig Grin

Personna Lab Blue - salih - 16/01/2014

Arkadaşlar yılbaşı tatili ve ilgilinin yıllık izni nedeniyle yazışmalar biraz gecikti. Ama en sonunda personna hediye olarak kendi postasıyla jileti gönderdi ancak 250'lik resimdeki single edge jiletleri göndermişler. Bi daha mail attım, jiletleri bu hafta postaya verdiler inşallah bu sefer doğrudur.

Benim merak ettğim bu single edge jiletler hangi aletlerde kullanılabilir. Jiletin alt kısmında bi metal daha var. Sedef usturama girmedi. Forumda kullanabilecek olan varsa gönderebilirim.

khzl.jpg

yrq8.jpg

Personna Lab Blue - Aedan - 16/01/2014

(16/01/2014, Saat: 13:20)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yılbaşı tatili ve ilgilinin yıllık izni nedeniyle yazışmalar biraz gecikti. Ama en sonunda personna hediye olarak kendi postasıyla jileti gönderdi ancak 250'lik resimdeki single edge jiletleri göndermişler. Bi daha mail attım, jiletleri bu hafta postaya verdiler inşallah bu sefer doğrudur.

Benim merak ettğim bu single edge jiletler hangi aletlerde kullanılabilir. Jiletin alt kısmında bi metal daha var. Sedef usturama girmedi. Forumda kullanabilecek olan varsa gönderebilirim.

khzl.jpg

yrq8.jpg

Üstadım acaba feather artist cluba uyar mı? Denesek mi?

Personna Lab Blue - salih - 16/01/2014

Olabilir üstad. Jiletli usturalar bölümüne baktım ama tam denk gelir mi bilemiyorum. ÖM ile adresinizi yazarsanız adi posta ile numune göndereyim. Boşuna kargo parası vermeyelim.