Geleneksel Tıraş Forumları
Merhaba :) Yeni öneriler - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Merhaba :) Yeni öneriler (/showthread.php?tid=10860)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: Merhaba :) Yeni öneriler - ugur10 - 15/08/2019

Hoşgeldiniz Komşum

Cvp: Merhaba :) Yeni öneriler - Chefkara - 16/08/2019

(15/08/2019, Saat: 23:59)ugur10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz Komşum

Hoş bulduk komşum

Cvp: Merhaba :) Yeni öneriler - apple34 - 17/08/2019

Hoş geldiniz keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim

Cvp: Merhaba :) Yeni öneriler - Chefkara - 17/08/2019

(17/08/2019, Saat: 11:20)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim

Hoş bulduk teşekkür ederim ☺️

Merhaba [emoji2] Yeni öneriler - Ratiere - 20/08/2019

Hoş geldiniz, ben de yeni katıldım foruma, EJ DE89 makine, Yaqi Tuxedo Sagra da Familia, Cella sabun ve Astra Mavi jilet ile başladım ve çok keyifli kesiksiz traşlar oluyor.
Acemilikten muhtemelen ama çok sinek kaydı olmuyor henüz, ama tahrişsiz ve gayet keyifli olması yeterli şimdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Merhaba :) Yeni öneriler - manuple - 20/08/2019

(20/08/2019, Saat: 15:41)Ratiere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, ben de yeni katıldım foruma, EJ DE89 makine, Yaqi Tuxedo Sagra da Familia, Cella sabun ve Astra Mavi jilet ile başladım ve çok keyifli kesiksiz traşlar oluyor.

Hoş geldiniz.
İşin en önemli tarafını yakalamışsınız o da keyif almanız ve tıraşllarınızın tahrişsiz olması.
Makineyi tutuş açınız, kullandığınız jilet ve kaç perde tıraş olduğunuz vb. nedenlerden dolayı sinek kaydı olmayabilir.
Bu zamanla sizin tarzınız, alışkanlıklarınız ve kullanacağınız tıraş malzemelerine göre oturur.

Cvp: Merhaba [emoji2] Yeni öneriler - Chefkara - 20/08/2019

(20/08/2019, Saat: 15:41)Ratiere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, ben de yeni katıldım foruma, EJ DE89 makine, Yaqi Tuxedo Sagra da Familia, Cella sabun ve Astra Mavi jilet ile başladım ve çok keyifli kesiksiz traşlar oluyor.
Acemilikten muhtemelen ama çok sinek kaydı olmuyor henüz, ama tahrişsiz ve gayet keyifli olması yeterli şimdilik.

Hoş bulduk keyifli tıraşlar Smile

Sağolun komşum, fırsat buldukça forumdaki değerli paylaşımları incelemeye çalışıyorum, zaman içinde daha da keyifli olacaktır eminim.

(20/08/2019, Saat: 16:53)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz.
İşin en önemli tarafını yakalamışsınız o da keyif almanız ve tıraşllarınızın tahrişsiz olması.
Makineyi tutuş açınız, kullandığınız jilet ve kaç perde tıraş olduğunuz vb. nedenlerden dolayı sinek kaydı olmayabilir.
Bu zamanla sizin tarzınız, alışkanlıklarınız ve kullanacağınız tıraş malzemelerine göre oturur.

Sağolun komşum, fırsat buldukça forumdaki değerli paylaşımları incelemeye çalışıyorum, zaman içinde daha da keyifli olacaktır eminim.