Geleneksel Tıraş Forumları
Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? (/showthread.php?tid=10804)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - Efrasyab - 15/08/2019

Üstadlarım, tesekkür ederim içerik desteğiniz için

ÖLÇEK
Fiyat-Performans: Kabul edilebilir fiyatlar  (F-P)
Kalite: İyi Hizmet, Güler yüz ve Lezzet (K)
Ambiyans: Mekan'ın çekiciliği, Çok Şıkı Mekan,Özel Yemekler F-P'nin üzerinde kalan Fiyatlar. (A)
 Artı + Hangi ölçeğe ilave olursa, ölçeğinin en iyisi.

Cvp: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - Lord Sparhawk - 07/09/2019

Arkadaşlar izmir alsancakta şöyle bira kalamar/midye tava keyfi yapılabilecek fiyatları makul nereleri önerebilirsiniz?

Cvp: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - Efrasyab - 08/09/2019

@LordSparhawk Tayfa balik evi Tam bir F/P mekanı Izmirde yasadigim yillarda haftada 1 giderdim. Ayrica Kalabalik meyhane aynı şekilde tam bir F/P mekan. Ikisi de 10 numara

Cvp: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - DenizKSK - 09/09/2019

Bu akşam evlilik yıldönümü yemeği için İstanbul-Göktürk'te bulunan Quyyu Hanımeli balık lokantasına gideceğim. Tecrübemi ve yorumlarımı buraya da aktarırım. Tandır kalkanı meşhurmuş ama bizi aşar o. Klasik meze-ara sıcak-salatadan devam eder biz. Bir tek ekstra olarak ahtapot carpaccio deneyeceğim, o da meşhurmuş diye. Ama sanırım sadece "K" ve "A" notunu alacak. F/P oranı düşük kalacak gibi Sad

(07/09/2019, Saat: 15:30)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar izmir alsancakta şöyle bira kalamar/midye tava keyfi yapılabilecek fiyatları makul nereleri önerebilirsiniz?

Kordon'da yılların Sunset'i vardır aslında. Vakti zamanında açık fıçı bira+sıcak atıştırmalık sepetini uygun fiyata veriyorlardı. Kalamar, midye tava vb. ürünleri de vardı. Ama tabi şimdi fiyatlar nasıldır bilemiyorum. Bu dediğim lise yıllarındaydı (2001-2004 arası) Big Grin
Onun haricinde 2. Kordon'un liman tarafında da yerler var.

Cvp: Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? - Efrasyab - 09/09/2019

(09/09/2019, Saat: 17:37)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kordon'da yılların Sunset'i vardır aslında. Vakti zamanında açık fıçı bira+sıcak atıştırmalık sepetini uygun fiyata veriyorlardı. Kalamar, midye tava vb. ürünleri de vardı. Ama tabi şimdi fiyatlar nasıldır bilemiyorum. Bu dediğim lise yıllarındaydı (2001-2004 arası) Big Grin
Onun haricinde 2. Kordon'un liman tarafında da yerler var.

Komşum Sunset döşüyor ancak kabul edilir düzeyde. Eskiden fiyatlar cok ucuzdu.

(09/09/2019, Saat: 17:38)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Sunset döşüyor.

Big Grin
Tabi yıllar içinde değişim olmuştur. Kordon'da sevdiğim yerler arasında Melanie ve Pepe Rosso'da vardı aslında.
O değil de yıllar olmuş gidip Kordon'da soğuk bir şeyler içmeyeli Sad
Üzüldüm. Kaybolduk bu İstanbul çukurunda resmen... Sad