Geleneksel Tıraş Forumları
geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel (/showthread.php?tid=10771)

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - ahmet12345 - 04/08/2020

(04/08/2020, Saat: 21:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son donemde uzak kaldim öm mesajlari hakkiyla cevaplayamadim. Bir arkadasim 2 kere bana sormustu bu fircayi. Kimdi acaba okursa bana donus yapabilir mi.

Fırçayı soran bendim dikdik üstadım.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - korgunv - 04/08/2020

Son 2 sayfadaki YUMA yorumlarını okudum. Daha önce bir yerlere yazdım ama bir kere daha tekrar ediyorum. Geçen yıl yaptığımız iş ile alakalı YUMA fabrikasını 2 kere ziyaret ettim. İlkinde patron ile odasında, ikincide işçiler ile kafeteryalarında öğle yemeği yedim. Hatta bana 12'li paket YUMA tıraş aleti hediye ettiler. Etkinlik yapılacaksa ben patronları ile (3. Nesil Yusuf Bey ile, yani YUMA 'nın YU' su ile) her zaman irtibata geçebilirim. Ancak maalesefki müspet bir sonuç alamayız. Herkesin sakallı olduğu bir firma, ve ürettiği tıraş aleti bizim beklentimiz dışında bir amaca hizmet ediyor. Bunlar acı gerçekler. Eğer cidden bir alet organizasyonu yapılacaksa doğru adres Rocnel Murat Bey. Benim kendisiyle geçmişte direkt kontağım oldu, ancak bu işi çok daha iyi kotaracak üstat komşularımız mevcut. YUMA için fazla beklenti içinde olmayın bence.

geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - shaving nick - 05/08/2020

(04/08/2020, Saat: 22:32)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son 2 sayfadaki YUMA yorumlarını okudum. Daha önce bir yerlere yazdım ama bir kere daha tekrar ediyorum. Geçen yıl yaptığımız iş ile alakalı YUMA fabrikasını 2 kere ziyaret ettim. İlkinde patron ile odasında, ikincide işçiler ile kafeteryalarında öğle yemeği yedim. Hatta bana 12'li paket YUMA tıraş aleti hediye ettiler. Etkinlik yapılacaksa ben patronları ile (3. Nesil Yusuf Bey ile, yani YUMA 'nın YU' su ile) her zaman irtibata geçebilirim. Ancak maalesefki müspet bir sonuç alamayız. Herkesin sakallı olduğu bir firma, ve ürettiği tıraş aleti bizim beklentimiz dışında bir amaca hizmet ediyor. Bunlar acı gerçekler. Eğer cidden bir alet organizasyonu yapılacaksa doğru adres Rocnel Murat Bey. Benim kendisiyle geçmişte direkt kontağım oldu, ancak bu işi çok daha iyi kotaracak üstat komşularımız mevcut. YUMA için fazla beklenti içinde olmayın bence.

Komşum YUMA 5₺’ye değilde 50-100₺ bandında kaliteli yapsa aynı şekilde ki aleti direk adımı yazdırırım. Harika bir etkinlik olur.

Sonuç olarak aynı kalıpların kullanılıp kaplamanın kalitesinin yükseltildiği bir çalışma yapamazlar mi acaba? Firmaya da ar-ge çalışması olur. Eminim forumdan katılımcı sayısı yüksek olur.

Rocnel Murat Bey kesinlikle kaliteli iş çıkartır ancak bu sefer fiyat çok uçuk olur. Murat beyden de 200₺ bandında bir ürün alabilsek çok mu hayalperestim acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - jegal - 05/08/2020

Yuma hakkında bir kaç şeyde ben eklemek istiyorum. Yumanın geliştirilmesi kounusunda günümüz şartlarında zaman geçtikce talep görmeyen bir ürün haline gelmekde belli semt pazarlarında bile var yada yok gibi araştırmalarıma dayanarak söylüyorum nerdeyse piyasa da yok gibi daha çok orak krom tıraş aletini görmekteyiz geçmişi olan bir aletimiz daha çok kırsal alanlarda yaşayan vatandaşlar kullanmakda yumayı
Birde şu var yumayı daha çok kullananlar koruma tarağını çıkartıp kullanıyor koruma taraklı kullanımı bu forumda gördüm

Bunlar göz önünde tutulduğunda bu aletin geliştirilp krom yada nikel jileti eşit tutan bir şekilde piyasaya sürmek emeğin karşılığını alamazsın bilindik alışveriş merkezlerinde bile yok seyyar satıcılar, küçük bakkalarda bulunuyordu oralarda bile nerdeyse yok

Son çıkan yumayı gördünüz paylaştım o bile 1 tl olmasına rağman talep çok düşük seviyelerde 50 yada 100 tl lik fiyata kaliteli yapıp satsan tutunur mu piyasada 1 tl lik yuma piyasada tutunamazken

Artık fazla ümitlenmemek lazım firmaya zamanında çok mesajlar atıldı teklifler bulunuldu şöyle olsa yada böyle olsa diye firma mümkün değil dedi yıllar önce yumanın gelişimiyle ilgili kapı kapanmıştı

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - zorsakal - 05/08/2020

(05/08/2020, Saat: 10:52)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum YUMA 5₺’ye değilde 50-100₺ bandında kaliteli yapsa aynı şekilde ki aleti direk adımı yazdırırım. Harika bir etkinlik olur.

Sonuç olarak aynı kalıpların kullanılıp kaplamanın kalitesinin yükseltildiği bir çalışma yapamazlar mi acaba? Firmaya da ar-ge çalışması olur. Eminim forumdan katılımcı sayısı yüksek olur.

Rocnel Murat Bey kesinlikle kaliteli iş çıkartır ancak bu sefer fiyat çok uçuk olur. Murat beyden de 200₺ bandında bir ürün alabilsek çok mu hayalperestim acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

katılıyorum...100 tl civarı da olur..güzel bir yuma...ben de hemen adımı yazdırırım.

komşum rocnel 5.000 tlden başlar bence :-)

Cvp: Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası - muhendisbey - 10/04/2021

acaba geltir.com olarak fırça, ustura ya da sabun yapımı var mıdır yakın zamanda? foruma biraz geç katıldığım için semogue ve jaguar fırçaları kaçırdım, yenileri olursa katılmak istiyorum.

Cvp: Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası - onurcakmak - 12/04/2021

(10/04/2021, Saat: 19:06)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: acaba geltir.com olarak fırça, ustura ya da sabun yapımı var mıdır yakın zamanda? foruma biraz geç katıldığım için semogue ve jaguar fırçaları kaçırdım, yenileri olursa katılmak istiyorum.

Şu an görünürde forum logolu bir etkinlik yok. Almak istediğiniz bir ürün varsa alınık ilanı açabilirsiniz.

Şu an satılıklarda bir tane ustura ilanı var, inceleyebilirsiniz; http://www.geltir.com/showthread.php?tid=13692

Cvp: Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası - muhendisbey - 12/04/2021

(12/04/2021, Saat: 00:17)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an görünürde forum logolu bir etkinlik yok. Almak istediğiniz bir ürün varsa alınık ilanı açabilirsiniz.

Şu an satılıklarda bir tane ustura ilanı var, inceleyebilirsiniz; http://www.geltir.com/showthread.php?tid=13692

almak değil de forumun etkinliklerine katılmak istediğim için sormuştum. yakın zamanda yapmayı planlıyor musunuz?

Cvp: Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası - onurcakmak - 14/04/2021

(12/04/2021, Saat: 20:17)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: almak değil de forumun etkinliklerine katılmak istediğim için sormuştum. yakın zamanda yapmayı planlıyor musunuz?

Dediğim gibi, şu an görünürde bir etkinlik yok. Bu gibi etkinlikler daha çok etkinlik yapmak isteyen arkadaşlarımız tarafından spontane gelişiyor.

Yeni fırça etkinliği olur mu? - skyline35 - 31/05/2021

Merhabalar değerli komşular yakın zamanda yeni fırça etkinliği olur mu 2019 olanı kaçırdım çok isterdim onu almayı. Kendime yeni jaguar fırça bakıyorum yakın zamanda etkinlik düşünülüyorsa almıcam etkinliği beklerim teşekkürler.