Geleneksel Tıraş Forumları
geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel (/showthread.php?tid=10771)

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Alfred - 07/10/2019

32 numara ulaştı. Her ikinize de emekleriniz için çok teşekkürler sevgili arkadaşlar.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - 3RD1 - 07/10/2019

Daha önce de belirtmiştim komşularım. Fırçalarımız rafta bekleyen ürünler olmadığından dolayı havalanma şansları hiç olmadı. Direk kıl destesi içinden alınarak sapa oturtulup gönderildi. Size gelen ilk kuru halinde yok denecek kadar az bir koku var. Ancak ürün ılık suyu yediği anda ağır kokusu ortaya çıkıyor. Bu koku biraz inatçı ancak zamanla gidecektir.

Tüm komşularımıza güzel yorumları için teşekkür ediyorum. Güzel günlerde kullanın.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - DelikanliTiras - 07/10/2019

İlk geldiğinde sadece kasede köpürtüp sabaha kadar kasede bekletip duruladım. Sonra her akşam kasede köpürtüp durulayıp kurumaya bıraktım. Bu sabah videoda kullandım, hiç koku yok. Toplamda 10 tane kadar kıl döktü kullanımda dökmeye devam ediyor. Yakında duracak kıl dökmesi. Parlatıcı ile numaranın üzerine ilk katı sürdükten sonra kurumaya bıraktım, sonra her akşam bir kat daha sürdüm. Yazıda deformasyon olmadı.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Razorlazer - 07/10/2019

Ben de bugün teslim aldım; emeği geçenlere tekrar teşekkür ederim.

geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - oozturk - 07/10/2019

Benim fırçamda biraz önce geldi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - CK89 - 07/10/2019

Emeginize saglik.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Kaya42 - 07/10/2019

42 numaralı fırça teslim alındı, emeği geçen herkese teşekkürler.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - ek_m - 07/10/2019

Ben de 36 numaralı fırçamı teslim aldım ve kısa bir rodaj sonrası dün akşam ilk denememi yaptım.
Ortaya çok güzel bir fırça çıkmış. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - asunbul - 07/10/2019

Çok güzel bir anı oldu, emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - blueshadov - 07/10/2019

(07/10/2019, Saat: 14:17)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku hissetmeyenler cok sanslilar, cok agir bir koku var benimkisinde. 10'u gecmistir kopurtup beklettigim ama nafile, hala cok agir kokuyor :/

Daha önceki jaguar fırça mı şampuanla köpürtüp köpük içinde 2 saat beklettim koku büyük oranda gitmişti. 2 sefer yapmak veya 1 gece bekletmek keser bence. Ben öyle yapıcam bu fırça yı