Geleneksel Tıraş Forumları
geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel (/showthread.php?tid=10771)

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - smyrna - 21/09/2019

Elinize sağlık

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - kral arthur - 21/09/2019

Emeklerinize teşekkürler.
Bekliyoruz heyecanla fırçaları.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Sh@dow - 21/09/2019

Süper fırçaları bekliyoruz ozaman teşekkürlerSmile

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - ekindgn - 21/09/2019

(21/09/2019, Saat: 14:24)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık, daha önce de yazıldığı gibi dıkşın dıkşın diye ateş ediyorlar.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tıkşın tışkın Smile

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Dumanus - 21/09/2019

@3rd1 @osaka23 Boyle guzel niyetlerle yapılmış bir çalışmadan daha guzel ürünler çıkamazdı diye dusunuyorum
Cok guzel gorunuyorlar, emeklerinize saglik...

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - CtrlKML - 21/09/2019

Fotoğraflara bakınca fırçalar kısa sürede favori fırçalarımızdan olacak gibi görünüyorlar. Düğümün sıkılığı ve daha şimdiden kıl uçlarının görünümü çok iyi.
Elinize, emeğinize sağlık.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - DenizKSK - 22/09/2019

(18/09/2019, Saat: 21:18)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçanın lakabı sabun avcısı yalnız. Smile Felaket sabun deliyor komşum. Smile

Yeni fotoğrafı da gördük, daha bir heyecanlandık. Gelsin bakalım triple milled katı sabunlar şimdi Cool

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - 3RD1 - 26/09/2019

Konu ile ilgi güncelleme olsun değerli komşularımız. Önceki güncellemede de belirttiğimiz üzere yaptırdığımız numaralandırma işlemleri üretici firmanın kullandığı vernik nedeniyle komple silinmişti. Bu nedenle fırçaların altı komple temizlenerek ve tüm işlemleri tamamlanarak tekrar bize geldi. Ankara ekibinde bulunan ayrıca etkinliği beraber gerçekleştirdiğimiz osaka23 komşumuz askere gideceğinden dolayı Ankara ekibinin fırçalarını öne alarak hemen teslimini yaptık. Kalan fırçaları ise önümüzdeki hafta içi (salı veya en geç çarşamba) Aras Kargo firmasıyla indirimli olarak bizlere bildirmiş olduğunuz adreslere kargolayacağım. Tahmini olarak ücret 7-8tl arası olacak. Başka bir firmadan gönderim talebinizin olması durumunda (zorunlu hallerde) Özel Mesaj sisteminden benimle irtibata geçebilirsiniz. Ancak mümkün mertebe Aras olması benim içinde çok kolaylık olacaktır. Çünkü tek başıma 90 adet kargo göndereceğim. Kendisine sormadan isim vermeyim ancak kargo indirimi konusunda bize yardımcı olan forumumuzun değerli üyesine teşekkürlerimi sunuyorum. Keyifli tıraşlar diliyorum.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - manuple - 29/09/2019

Gerek firma ve gerekse her türlü fedakarlıkla bu etkinliği gerçekleştiren arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum.

Elinize ve emeğinize sağlık.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - JohnLocke - 29/09/2019

Yapilan ise büyük saygı duymakla beraber kargo işinin gecikmesi bana anlamsız geldi. Bunu üretim aşaması için soylemiyorum. O firmayla alakali.