Geleneksel Tıraş Forumları
geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel (/showthread.php?tid=10771)

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - habaz - 30/07/2019

Ben de daha önce bu etkinliğe katılacağımı bildirmiştim ama dün interneti olmayan bir koyda kalınca şansımı yitirmişim. Bu kadar güzel başlayan ve emek verilen bir etkinlikte bu son aşama biraz aceleye getirildi gibi. Her neyse üzüldüm ama epoksi kaplamasız alma imkanı olursa ben de isterim. Numara önemli değil.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - Silentsv - 30/07/2019

Benim görüşüm ilk plana uygun şekilde epoksili yapılması, akabinde 2. grup planlanabilir, yada liste dışında kalan komşularımızın sayısı belli olursa belki sırasını vermek isteyen komşularımız olabilir, bende sıramı bırakabilirim.

geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - Nani Kuş - 30/07/2019

Etkinliği düzenleyen komşularıma öncelikle teşekkür ederim .

Benim tavsiyem her katılımcıya epoksili 1 adet fırça . 50 adet ile sınırlı olmadan nihai adet kadar fırçayı alıp 2 günde epoksilleyip teslim etmek yerine 2 ayda teslim etmeniz . Kısaca kendiniz de zorlamadan fırçayı almak isteyen dostların da kalbini kırmadan . Bu sebeple 50 adet sınırınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum .

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - 3RD1 - 30/07/2019

Bugün işlerimin yoğunluğu nedeniyle geri dönüş sağlayamadım. Aslında şuan da çok yoğunum ama konunun çok dağılmaması adına şunu söyleyeyim. Biraz süre tanıyın bizlere değerli komşularım bu konu ile ilgili sizlere geri dönüş yapacağız.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - CK89 - 30/07/2019

(30/07/2019, Saat: 11:49)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teknik Fırça başlığı ile açılan konuda yöneltilen "Teknik Fırça (Jaguar & Rodeo Fırça) ile bir etkinlik düzenlesek katılmak isteyen olur mu?" sorusuna binaen 25. yorumu yaparak bir adet fırça talebimi iletmiştim. Ne var ki dün akşam yeni açılan konuyu görmediğim için 50 kişilik listeye dahil edilmedim. Bu durumun adil olmadığını düşünüyorum zira ben zaten talebimi iletmiştim niye tekrar talep edeyim. Sıra numarası vs ilk talebe göre oluşturulacak kişilere sorularak düzenlenmeliydi. Bu noktada üzüntümü dile getiriyorum.

Bu yoruma tamamen katiliyorum, dun kimler online ise onlar sans eseri alabildi.
Bu isi basindan beri takip eden arkadaslar vardi.
Ben de yerimi, yedek listeden bir arkadasa birakmak istiyorum.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - asunbul - 30/07/2019

26 numarayı da ben alabilirim. Komşum çok teşekkürler her şey için.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - mustbe - 30/07/2019

(30/07/2019, Saat: 20:28)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 26 numarayı da ben alabilirim. Komşum çok teşekkürler her şey için.

Komşum bir tanışma başlığı açılmasına müteakiben üzülerek fircalarin biraz stok sorunu olduğunu bildirmek isterim

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - kirmizibalik - 30/07/2019

37 Numaraya yazılmıştim ancak isteyen olursa kaçıran arkadaşlara seve seve verebilirim.

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - asunbul - 30/07/2019

(30/07/2019, Saat: 20:58)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bir tanışma başlığı açılmasına müteakiben üzülerek fircalarin biraz stok sorunu olduğunu bildirmek isterim

Komşum bir yanlışlık olmasın @3rd1 benden önce mesajlardan numara istemişti. Ben mi yanıldım acaba?

Cvp: geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - 3RD1 - 30/07/2019

@asunbul komşum #26 sizindir.