Geleneksel Tıraş Forumları
Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. (/showthread.php?tid=10713)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - OrhanAslan - 06/02/2020

(06/02/2020, Saat: 15:28)helliox Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/02/2020, Saat: 21:40)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlki Feather Popular. Hiç tat vermedi. Diğeri de Wilkinson Sword çubuk sabun. Sabunun kokusunu ilk beğenmiştim ama şimdi kokusuna tahammül edemiyorum.
[

Komşum sabun çok sentetik içinde de yok yok ama kaydırılıcığı muazzam bence , keskin jiletlerde iyi yastıklama yaptığı kanısındayım. Tek sorun kokuysa arkoyla karıştırıp (benmari) kokuyu bastıramayı deniyebilirsiniz. Arkonun çok baskın bir kokusu var, neyle karıştırsam kokuyu hep bastırdı.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim komşum, denerim.

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - ozturkursad - 21/03/2020

Arko traş sabunu dışında aldığım sabunlar ve çeşit çeşit aldığım jiletler pişman oldum. Arko sabunu tek geçerim???? Jilette de cilde uygun olanı belirledim permashap ideal param varsa da feather jilet alırım ?

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - Oldstyle - 21/03/2020

Parker 89R Astra mavi jilet yaklaşık 6 kutu sıfır. Makineyi 3 kere kullandım. DE89 candır.Agresiflik istiyorsam usturayla hallediyorum o işi de Big Grin

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - apple34 - 21/03/2020

Geçen günlerde aldığım ne olduğunu hala anlayamadığım fırça. Ağaç diye bildiğim sunta lam imiş. Fırçayı 2. kez kullandığımda çatladı, kabardı ve kaplaması kalktı.

RE: Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - muntazaman - 21/03/2020

(21/03/2020, Saat: 11:31)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen günlerde aldığım ne olduğunu hala anlayamadığım fırça. Ağaç diye bildiğim sunta lam imiş. Fırçayı 2. kez kullandığımda çatladı, kabardı ve kaplaması kalktı.
Fotoğraf ekleyebilir misiniz? Suntalamdan fırça sapı yapılması bence mümkün değil. Zaten suntadan sap olması çok saçma. Büyük ihtimalle ağaç kaplama yapmışlardır.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK

Cvp: RE: Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - apple34 - 21/03/2020

(21/03/2020, Saat: 11:46)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf ekleyebilir misiniz? Suntalamdan fırça sapı yapılması bence mümkün değil. Zaten suntadan sap olması çok saçma. Büyük ihtimalle ağaç kaplama yapmışlardır.

u77YPb.jpg

RE: Cvp: Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - muntazaman - 21/03/2020

(21/03/2020, Saat: 12:22)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Ağaç üzeri boya komşum bu. Kaplama atması normal.

Cvp: RE: Cvp: Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - apple34 - 21/03/2020

(21/03/2020, Saat: 12:26)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ağaç üzeri boya komşum bu. Kaplama atması normal.

Nasıl pişmanım nasıl anlatamam

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - kral arthur - 21/03/2020

Sapı çok şık fırçanın ama gerisini getirememişler.Sağlık olsun komşum.

Cvp: Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. - apple34 - 21/03/2020

Atmadım ama geri götürmeyi planlıyorum haber verip, o kadar özenmeye böyle oluyorsa...