Geleneksel Tıraş Forumları
Derby tıraş kremleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Derby tıraş kremleri (/showthread.php?tid=107)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Cvp: Derby tıraş kremleri - mehmetgonen - 21/06/2018

FAIRY LİMONLU Bulaşık deterjanı hissiyatıSmile

Cvp: Derby tıraş kremleri - ziyanınjileti - 21/06/2018

Evde 2 tane Derby Limonlu tıraş kremi vardı. Buradan Paraben ve SLS olduğunu görünce çöpe yolladım.

Cvp: Derby tıraş kremleri - Köse123 - 21/06/2018

(21/06/2018, Saat: 18:28)mehmetgonen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FAIRY LİMONLU Bulaşık deterjanı hissiyatıSmile

+1
Ben biraz da toz deterjan kokusu almıştım. Smile

Cvp: Derby tıraş kremleri - jegal - 26/06/2018

derby sabunu kremlerinden iyi diyorum derby limonlu aldım tıraşda pek verim alamadım bu derby kremler üzerine çalışılması lazım ortaya ürün konuluyorsa geliştirmek gerekir ne yazık ki yapamıyoruz olmuyor yada uğraşan yok

Cvp: Derby tıraş kremleri - AbuzTech - 04/09/2018

Mentollü olanı kullandım bugün. Köpük kıvamı olarak fena değil de mentol koymayı unutmuşlar galiba Big Grin

RE: Cvp: Derby tıraş kremleri - FearOfATG - 09/09/2018

(04/09/2018, Saat: 10:27)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mentollü olanı kullandım bugün. Köpük kıvamı olarak fena değil de mentol koymayı unutmuşlar galiba Big Grin
@AbuzTech komşum bugün mentol kristali aldım biraz önce de tıraş kolonyasına kattım rüzgar estikçe bi üşütme yapıyor yakınlarında aktar varsa tavsiye ederim sabun ve kremlerde de güzel olacak gibi duruyor çünkü.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Cvp: RE: Cvp: Derby tıraş kremleri - AbuzTech - 09/09/2018

(09/09/2018, Saat: 01:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AbuzTech komşum bugün mentol kristali aldım biraz önce de tıraş kolonyasına kattım rüzgar estikçe bi üşütme yapıyor yakınlarında aktar varsa tavsiye ederim sabun ve kremlerde de güzel olacak gibi duruyor çünkü.. Smile

@FearOfATG teşekkür ederim komşum, ilk fırsatta deneyeceğim.

RE: Cvp: Cvp: Derby tıraş kremleri - FearOfATG - 10/09/2018

(09/09/2018, Saat: 09:52)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG teşekkür ederim komşum, ilk fırsatta deneyeceğim.
Hocam 1 saat önce kullandım eklediğim kolonyayı hala ince ince bir serinlik var. Denerken çok çok az eklemek ilk tecrübem oldu. Okuyup okuduktan sonra az eklediğimi düşünüyordum ama bu kristaller için az bile çokmuş.. Smile

Cvp: RE: Cvp: Cvp: Derby tıraş kremleri - AbuzTech - 17/09/2018

(10/09/2018, Saat: 10:42)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 1 saat önce kullandım eklediğim kolonyayı hala ince ince bir serinlik var. Denerken çok çok az eklemek ilk tecrübem oldu. Okuyup okuduktan sonra az eklediğimi düşünüyordum ama bu kristaller için az bile çokmuş.. Smile

@FearOfATG üstadım, mentol kristalini alıp bana mentolü yetersiz gelen mentollü Proraso'ya biraz ekledim, sonuç süper oldu. Tavsiye için çok teşekkürler Smile

RE: Cvp: Cvp: Cvp: Derby tıraş kremleri - FearOfATG - 24/09/2018

(17/09/2018, Saat: 20:30)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG üstadım, mentol kristalini alıp bana mentolü yetersiz gelen mentollü Proraso'ya biraz ekledim, sonuç süper oldu. Tavsiye için çok teşekkürler Smile
Rica ederim, ben de kolonyadan tam verim alamayınca gülsuyu ile birleştirdim, onu da öneririm. Fresh bir hava yarattı.. Smile