Geleneksel Tıraş Forumları
Gilette blue blades - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Gilette blue blades (/showthread.php?tid=10352)

Sayfalar: 1 2

Gilette blue blades - Legend - 18/04/2019

Aliexpressten gilette marka bir makina almıştım içinden bir adet çıkmıştı. O nasıl bir konfordur, ne bir kaşınma, ne bir yanma bayıldım valla 3 tıraş denedim dahada giderdi ama denemedim. Bu gün yeşil astrayla olayım dedim olmaz olaydım. Çekiştirme yanma kaşınma ne ararsan var. Var mı uzun süre bu jileti kullanan komşumuz aliexpresste 100lüsü 130 lira civarında satılıyor. Alsak gümrükte takılır mı?

c0IA5f.jpg

Cvp: Gilette blue blades - NIGRA - 18/04/2019

20 usd yi geçmediğin sürece sorun olmuyor diye biliyorum. Yada 2 tane 50 lik olarak öde Smile bir sorun yaşamazsın

Cvp: Gilette blue blades - Legend - 18/04/2019

Yok jilet diye dedim belki yasaklıdır. Geçen bluetooth hoparlör aldım hala basaksehir ukimde, çinden daha hızli geldi. Gümrük ücreti çıkarmışlar. Limit üstü olmamasına ragmen.

Cvp: Gilette blue blades - NIGRA - 18/04/2019

Aldigimiz jiley makineleri yanindaki jiletle geliyor sorun yaşayan gormedim bu yuzden dedim aslinda biraz bekle bakalim belki bilenler yorum atar benim tecrübem bu Smile

Cvp: Gilette blue blades - 3.Perde - 11/05/2019

Bende cok karsulasuyirum ali de bu jiletle, nasil acaba karakteristigi jiletin?

Cvp: Gilette blue blades - Legend - 12/05/2019

(11/05/2019, Saat: 12:49)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende cok karsulasuyirum ali de bu jiletle, nasil acaba karakteristigi jiletin?

Komşum en iyi permasharp ile anlaşıyorum sakallarım aşır sert olduğu için diğer jiletlerden çok verim alamadım. Keskin jiletler bana daha çok uyuyor sanırım. Feather aklımda hep denemek kısmet olmadı daha onunda çok keskin ancak cildi yorduğu söylenmiş. Bu jiletin keskinliği hemen hemen permasharp ayarında ama konforu mükemmel. Çok yakın tıraşı sıfır tahrişle veriyor ben çok beğendim.

Cvp: Gilette blue blades - mustbe - 12/05/2019

(12/05/2019, Saat: 01:15)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum en iyi permasharp ile anlaşıyorum sakallarım aşır sert olduğu için diğer jiletlerden çok verim alamadım. Keskin jiletler bana daha çok uyuyor sanırım. Feather aklımda hep denemek kısmet olmadı daha onunda çok keskin ancak cildi yorduğu söylenmiş. Bu jiletin keskinliği hemen hemen permasharp ayarında ama konforu mükemmel. Çok yakın tıraşı sıfır tahrişle veriyor ben çok beğendim.

Komsum eger denemediyseniz polsilver, mavi astra, gillette serilerini tavsiye ederim. Voskhod dursun elinizde Smile

Cvp: Gilette blue blades - Legend - 12/05/2019

(12/05/2019, Saat: 01:23)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum eger denemediyseniz polsilver, mavi astra, gillette serilerini tavsiye ederim. Voskhod dursun elinizde Smile

Valla komşum şu aralar yeni permasharp ile çok iyi anlaşıyorum. Bu ilişkiyi bozmak istemiyorum Smile Arada bir fantezi olsun diye yeşil astra,rapira, derby falan deniyorum sonuç hep hüsran benim sakallarda eziyete dönüyor. Dönüp dolaşıp permasharpa gidiyor en son elim. Polisilver çok övülmüş ancak artık satılmıyor sanırım onu bayağı merak ettim forumda seveni çok.

Cvp: Gilette blue blades - mustbe - 12/05/2019

(12/05/2019, Saat: 01:28)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla komşum şu aralar yeni permasharp ile çok iyi anlaşıyorum. Bu ilişkiyi bozmak istemiyorum Smile Arada bir fantezi olsun diye yeşil astra,rapira, derby falan deniyorum sonuç hep hüsran benim sakallarda eziyete dönüyor. Dönüp dolaşıp permasharpa gidiyor en son elim. Polisilver çok övülmüş ancak artık satılmıyor sanırım onu bayağı merak ettim forumda seveni çok.

Geleneksel tiras zaten seruven gibi komsum. Firsat buldukca deneyin ben 30 civari jilet denedim her makine aldigmda bazi jiletleri tekrar denerim Smile

Cvp: Gilette blue blades - JohnLocke - 26/06/2019

Hocam sipariş verdiniz mi ? Bilgi verebilir misiniz ?