Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği (/showthread.php?tid=10196)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - mrcktl - 03/04/2019

(03/04/2019, Saat: 00:08)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Miraç bey emeğinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben teşekkür ederim komşum desteğiniz için

(03/04/2019, Saat: 00:11)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık hatıratı yüksek güzel bir ürün ortaya çıkacağına Eminim
Şimdiden teşekkürler

ben teşekkür ederim komşum desteğinizi esirgemediniz

Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - ziyak - 03/04/2019

Bilgilendirme için teşekkürler Miraç bey, heyecanla bekliyorum.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - mrcktl - 03/04/2019

(03/04/2019, Saat: 11:49)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme için teşekkürler Miraç bey, heyecanla bekliyorum.

rica ederim komşum Smile

Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - AltKapalı - 10/04/2019

Taslardan bir haber varmı

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - mrcktl - 10/04/2019

(10/04/2019, Saat: 09:33)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taslardan bir haber varmı

taslar bitti komşum, isim yazdırma işi de bitti,
bugün paketleyip kargoya veriyorum Smile

RE: Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - AltKapalı - 10/04/2019

(10/04/2019, Saat: 10:20)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: taslar bitti komşum, isim yazdırma işi de bitti,
bugün paketleyip kargoya veriyorum Smile
Hadi hayırlısıSmile

Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - mrcktl - 10/04/2019

Ürünler kargoya verildi komşular, Aras bana toplu takip listesi atacak, atınca paylaşırım Smile

not : kullanmadan önce bulaşık makinesinde yıkamanızı tavsiye ediyorum,

RE: Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - AltKapalı - 10/04/2019

(10/04/2019, Saat: 18:08)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünler kargoya verildi komşular, Aras bana toplu takip listesi atacak, atınca paylaşırım Smile

Şimdiden eline sağlık komşum

RE: Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - Bostani - 10/04/2019

(10/04/2019, Saat: 18:08)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünler kargoya verildi komşular, Aras bana toplu takip listesi atacak, atınca paylaşırım Smile

Teşekkürler komşum, ellerinize sağlık.
Belirli bir ayar vs tavsiye ediyor musunuz?

RE: Cvp: Geltir Üyeleri için Kalaylı Bakır Tıraş Tası Etkinliği - ziyak - 10/04/2019

Sağolun komşum.

Bulaşık makinesinde yıkanabilmesi iyi olmuş.