Geleneksel Tıraş Forumları
PUBG oynayanlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: PUBG oynayanlar (/showthread.php?tid=10191)

PUBG oynayanlar - BuraKaya55 - 13/03/2019

Geltir ailesinde illaki pubg hastaları vardır. Arada birlikte oynayalım Smile

PUBG oynayanlar - FearOfATG - 13/03/2019

Fazladan 5.56 ve 4x varsa buluşalım.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Cvp: PUBG oynayanlar - ziyanınjileti - 13/03/2019

Oyunda grafik sorunu var. Hile sorunu var. Donanım seviyeniz yetmezse, yüksek bilgisayar donanıma sahip oyunculara yem olma var. Sanırım iş yavaş yavaş paraya da dönmeye başladı. Oyun hızlı yükseliyor ama hızlı düşecek gibi...
Şu cevabımdan anlaşılacağı üzere ben oynamıyorum. Smile

Cvp: PUBG oynayanlar - 3RD1 - 13/03/2019

Bahsedilen muhtemelen PUBG mobile. Çünkü PUBG zaten bitti. PUBG 2017 yılında piyasaya sürüldü 75tl civarı bi ücret ödeyerek Steam üzerinden aldım. 2018 yılının ilk yarısına kadar optimizasyon sıkıntıları bir türlü çözülememişti ardından da Fortnite gelince çöplüğe dönerek işi bitmişti. Son üç dört aydır ise mobil üzerinden yürüyorlar. Oyunun mobil sürümü simülasyondan çok uzak ve çok acemice yapılmış bir şekilde bence. Birde bilgisayara apk. dosyası olarak yükleyip bilgisayardan mobil oynayanlar çıkınca telefon veya tabletten oynayanlar için haksız rekabet başladı. Mobilinde ömrünün kalmadığı düşüncesindeyim. Battle Royale tarzı oyun seviyorsanız şuan piyasada oynanacak iki oyun var biri Fortnite diğeri Apex Legend.

RE: Cvp: PUBG oynayanlar - FearOfATG - 13/03/2019

(13/03/2019, Saat: 16:58)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen muhtemelen PUBG mobile. Çünkü PUBG zaten bitti. PUBG 2017 yılında piyasaya sürüldü 75tl civarı bi ücret ödeyerek Steam üzerinden aldım. 2018 yılının ilk yarısına kadar optimizasyon sıkıntıları bir türlü çözülememişti ardından da Fortnite gelince çöplüğe dönerek işi bitmişti. Son üç dört aydır ise mobil üzerinden yürüyorlar. Oyunun mobil sürümü simülasyondan çok uzak ve çok acemice yapılmış bir şekilde bence. Birde bilgisayara apk. dosyası olarak yükleyip bilgisayardan mobil oynayanlar çıkınca telefon veya tabletten oynayanlar için haksız rekabet başladı. Mobilinde ömrünün kalmadığı düşüncesindeyim. Battle Royale tarzı oyun seviyorsanız şuan piyasada oynanacak iki oyun var biri Fortnite diğeri Apex Legend.
Benim kastım pcden Steam ile olandı ama birkaç aydır hiç oynamadım desem yeri var. Eski aktifligi kalmadı..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Cvp: PUBG oynayanlar - 3RD1 - 13/03/2019

Bağımsız yapımcı olduğu zaman oyunların çok ömrü olmuyor. Üç beş kişi girdikleri yolda para kazanınca daha çok kazanma arzusu nedeniyle kalite yerlere iniyor. En güzeli YouTube kurucularının yaptığı gibi az büyüyünce google'a satacaksın. Smile Çok büyük kurtlar var bu piyasada yedirmezler öyle üç beş kişiye pastayı. Smile