Geleneksel Tıraş Forumları
Gillette British Aristocrat - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Tek Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: Gillette British Aristocrat (/showthread.php?tid=1014)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

British Aristocrat Open Comb No:15 - Bestarrkin - 12/06/2012

(10/06/2012, Saat: 23:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 23:36)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 23:33)Bestarrkin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Ancak tarifinizden alet gümüş kaplama olabilir zira ilk model olan 15 lerin hepsi rodyum kaplı değil.[/align]
gumus kaplı ıse metılan vs metal cılası kullanmayın

karbonat alemınyum folyo sıcak su olayı ıle pırıl pırıl oluyor gumusler

gumus kaplamalara metal cılası kullanılınca hemen altındakı pırınc cıkıyor sarı sarı aman dıkkat hocam

Hocam gumus olsa oksitlenmis kaplamayi dis macunu ile cikaramazdim herhalde diye dusunuyorum. Mr Razor'da rodium yazmis numaralar tutuyor baslik ayri sap ayri numaralarda bilemiyorum tirstim suan Smile yarin dikkatli davranirim uyarilar icin tesekkurler

Vallahi silgi ile bile çıkar gümüş oksit. Mr Razor bile Gillette bu ne yaptıkları belli olmaz demekte. adamlar aynı modeli hem 3 hem de 2 parçalı olarak piyasaya sürmüşler. bknz: New Criterion.

British Aristocrat Open Comb No:15 - emiriko - 12/06/2012

(12/06/2012, Saat: 00:46)Bestarrkin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 23:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 23:36)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 23:33)Bestarrkin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Ancak tarifinizden alet gümüş kaplama olabilir zira ilk model olan 15 lerin hepsi rodyum kaplı değil.[/align]
gumus kaplı ıse metılan vs metal cılası kullanmayın

karbonat alemınyum folyo sıcak su olayı ıle pırıl pırıl oluyor gumusler

gumus kaplamalara metal cılası kullanılınca hemen altındakı pırınc cıkıyor sarı sarı aman dıkkat hocam

Hocam gumus olsa oksitlenmis kaplamayi dis macunu ile cikaramazdim herhalde diye dusunuyorum. Mr Razor'da rodium yazmis numaralar tutuyor baslik ayri sap ayri numaralarda bilemiyorum tirstim suan Smile yarin dikkatli davranirim uyarilar icin tesekkurler

Vallahi silgi ile bile çıkar gümüş oksit. Mr Razor bile Gillette bu ne yaptıkları belli olmaz demekte. adamlar aynı modeli hem 3 hem de 2 parçalı olarak piyasaya sürmüşler. bknz: New Criterion.

Gumus muammelesi yapip sicak su folyo kabartma tozu yaptim tirnaklarin arasi da cillop gibi oldu. İlk mesajima koydum fotograflarini cok buyuk degisim olmadi ama guzel oldu Smile

Gillette British Aristocrat - BigHillMe - 12/06/2012

mis mis daha ne olsun Smile

Gillette British Aristocrat - milogciachez - 21/06/2012

These are mine:
DSC02202.jpg
DSC02203.jpg
DSC02204.jpg
DSC02206.jpg

Gillette British Aristocrat - eternal77 - 25/06/2012

Merhaba arkadaşlar,
Kayınpeder sayesinde ben de bir tane Gillette British Aristocrat sahibi oldum. Sabun tortuları var üzerinde. Istanbul' a döndüğümde resimleri çekip yükleyebilirim. Model yılını bilmiyorum.

Gillette British Aristocrat - Bestarrkin - 25/06/2012

Milo is that a Popular? You have a nice collection thanks for sharing them.

Gillette British Aristocrat - asymptote - 25/03/2013

Benimse bir Aristocrat'ım, bir President'im bile yok. Anlıyor musunuz? Gülümsemeyin darılırım, benim de olacak bir gün.. WinkCool

Hemen bu konuyla ilgili sorumu da sormuş olayım:

Çok iyi durumdaki bir President ya da Arisocrat için verilmesi gereken teklif sizce maksimum ne olmalıdır?

Gillette British Aristocrat - linguist - 25/03/2013

lord aristokrat için 200 demişti ama tl mi dolar mı hatırlayamadım.

Gillette British Aristocrat - hsnmrycl - 25/03/2013

muhtemelen dolardır. çünkü ihale bitimine 5 gün kalan aristocratlar bile 100 dolar seviyesinde geziniyor.

Gillette British Aristocrat - bahadirhan - 25/03/2013

200 tl dir geçende aersin satmıştı bu fiyattan markette..