Geleneksel Tıraş Forumları
SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği (/showthread.php?tid=10062)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - Bilge_Kagan - 13/02/2019

Ben de diğer arkadaşlar gibi emekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Seçenek 2 1 adet

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - FatihAhmet - 13/02/2019

Emekleriniz için teşekkürler.

Seçenek 5 : 1 Adet

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - radyoloji - 13/02/2019

Elinize emeğinize sağlık. Seçenek 3: 1 adet

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - marek - 13/02/2019

Emeğinize sağlık.Seçenek:3___1 adet

SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - turkoglum13 - 13/02/2019

Komsum benim siprisimde ufak bir degisiklik olacak.
Secenek 4ten 3 adet olarak degistirmek istiyorum.

SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - EskUyeMhmt_G - 13/02/2019

Buluşma olarak rakip tanımayan Ankara Tafya'nın en son yapılan buluşmasına katılan @ekilic2 Komşum Servet Tütün Kolonyasını denememiz amacıyla getirmişti. Masada o kadar çok farklı sabun ve aftershave vardı ki artık neyin ne olduğunu anlayamaz duruma geldik. Ama şunu net söyleyebilirim ki Servet normal tütün kolonyalarından çok farklı. NŞA'a tütün kolonyasından nefret ederim ama Servet Tütün Kolonyası benim tütün kolonyalarına olan bakış açımı değiştirdi. Çok beğendim kolonyayı. Normal tütün kolonyalarına göre baymayan bir kokusu var. Bilinen tütün kolonyalarının aksine daha ferah bir kokusu var. Alkol oranının 65 derece olması sayesinde cildi yakmıyor. Ama tahrişli bir tıraş yaşadıysanız illa ki yanma olacaktır.

Kıymetli vaktinizi ayırıp bizi bu kolonya ile buluşturan @ekilic2 ve @helliox komşularıma teşekkür ederim.

Seçenek 3'ten 1 adet talep ediyorum.

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - ekilic2 - 13/02/2019

(13/02/2019, Saat: 20:35)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buluşma olarak rakip tanımayan Ankara Tafya'nın en son yapılan buluşmasına katılan @ekilic2 Komşum Servet Tütün Kolonyasını denememiz amacıyla getirmişti. Masada o kadar çok farklı sabun ve aftershave vardı ki artık neyin ne olduğunu anlayamaz duruma geldik. Ama şunu net söyleyebilirim ki Servet normal tütün kolonyalarından çok farklı. NŞA'a tütün kolonyasından nefret ederim ama Servet Tütün Kolonyası benim tütün kolonyalarına olan bakış açımı değiştirdi. Çok beğendim kolonyayı. Normal tütün kolonyalarına göre baymayan bir kokusu var. Bilinen tütün kolonyalarının aksine daha ferah bir kokusu var. Alkol oranının 65 derece olması sayesinde cildi yakmıyor. Ama tahrişli bir tıraş yaşadıysanız illa ki yanma olacaktır.

Kıymetli vaktinizi ayırıp bizi bu kolonya ile buluşturan @ekilic2 ve @helliox komşularıma teşekkür ederim.

Seçenek 3'ten 1 adet talep ediyorum.

Çok teşekkür ederim @Mehmet_G komşum, değerlendirmeniz ve ilginizle beni çok mutlu ettiniz. O kadar farklı aftershave kullanan bir kişi olarak kolonyayı siizin beğenmeniz önemli bizim için.

Evet Ankara buluşmasında masada o kadar çok tıraş ürünü vardı ki, hangisini inceleyelim diye dikkatimiz birine bire yoğunlaşmadı. Umarım bir sonraki buluşmaya da denk gelirse katılmayı çok isterim. Saygılar...

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - onurcakmak - 13/02/2019

@ekilic2 üstadım, Tıraş Sonrası ürünlerinin içerik bilgisine hiç bir yerden ulaşamadım. Öğrenip burada paylaşma şansınız var mı?

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - ekilic2 - 13/02/2019

SERVET KOKULU DÜZCE TÜTÜNÜ KOLONYASI ETKİNLİK LİSTESİ

Arkadaşlar ilginiz için hepinize @helliox komşumla teşekkürlerimizi sunuyoruz. Listeyi güncelledim.
19 Şubat'a kadar taleplerinizi almaya devam edeceğiz. Not: Katılımcı listesinde herhangi bir hata varsa düzeltme yapabilirsiniz.

FİYAT LİSTESİ

SEÇENEK 1: 100 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 32,5 TL
SEÇENEK 2: 200 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 40 TL
SEÇENEK 3: 300 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 45 TL
SEÇENEK 4: 150 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Spreyli Plastik Şişe, 65°C): 17,5 TL (içeriği cam şişe ile aynı)
SEÇENEK 5: 100 CC Tıraştan Sonra Losyon (Spreyli Cam Şişe, 85°C): 40 TL

Katılımcılar:
1. @izbe: Seçenek 3 (2 Adet), Seçenek 5 (1 Adet)
2. @inter: Seçenek 3 (1 Adet), Seçenek 5 (1 Adet)
3. @gidakontrol: Seçenek 2 (2 Adet)
4. @ArdıçKatranı: Seçenek 2 (2 Adet)
5. @Sofistike: Seçenek 3 (1 Adet), Seçenek 5 (1 Adet)
6. @batmanforever: Seçenek 3 (1 Adet)
7. @Müfettiş: Seçenek 1 (1 Adet), Seçenek 2 (1 Adet), Seçenek 5 (1 Adet)
8. @Bostani: Seçenek 4 (1 Adet)
9. @korgunv: Seçenek 3 (1 Adet), Seçenek 5 (1 Adet)
10. @dikdik_s: Seçenek 3 (2 Adet)
11. @Delidumrul: Seçenek 2 (1 Adet)
12. @ouz7: Seçenek 3 (2 Adet)
13. @turkoglum13: Seçenek 4 (3 Adet/bir adeti @serjames için)
14. @Überbey: Seçenek 3 (1 Adet)
15. @starex: Seçenek 2 (1 Adet)
16. @zeyes: Seçenek 4 (2 Adet)
17. @samet: Seçenek 2 (1 Adet)
18. @alfred: Seçenek 3 (1 Adet)
19. @Mtopay: Seçenek 4 (2 Adet)
20. @Tolga Yurdaer: Seçenek 3 (1 Adet), Seçenek 4 (1 Adet)
21. @ahraz: Seçenek 3 (1 Adet)
22. @Bilge_Kagan: Seçenek 2 (1 Adet)
23. @FatihAhmet: Seçenek 5 (1 Adet)
24. @radyoloji: Seçenek 3 (1 Adet)
25. @marek: Seçenek 3 (1 Adet)
26. @Mehmet_G: Seçenek 3 (1 Adet)

Cvp: SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği - ekilic2 - 14/02/2019

Arkadaşlar, kolonya talepleriniz konusunda adet sınırlaması koymadığımızı tekrar hatırlatmak istiyorum.
Taleplerinizde isteğiniz doğrultusunda güncelleme yapabileceğiz.

İlk başta kargo ve paketleme konusunda tereddütlerimiz vardı. Gerekli bütün hazırlıklarımızı yaptık, tedbirlerimizi aldık.
İçiniz rahat olsun, gönül rahatlığıyla taleplerinizi artırabilirsiniz. Saygılarımla...