Geleneksel Tıraş Forumları
Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) (/showthread.php?tid=10061)

Sayfalar: 1 2

Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - mustbe - 11/02/2019

konusu olmadığı için açtım, bilgisi olan komşular aydınlatabilir mi bizi ? Smile

DERBY KROM SERAMİKLİ SUPER STAİNLESS PASLANMAZ ÇELİK

e24ppI.jpg

TRtCk4.jpg

Cvp: krom seramikli Derby - onurcakmak - 11/02/2019

Güncel yeşil paket derby extra'nın eski üretimi bu.

Başlık kalsın, denemiş olan varsa tecrübelerini yazmasını rica edelim. Eğer yoksa, forum kuralları gereği siz temin edip, incelemesini yapacaksınız Smile

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - mustbe - 11/02/2019

reklam olmasın ama satılık ilanı varmış öyle denk geldim ben de koleksiyonluk bişeyse altın değerindeyse filan biraz bilgi toplarız alırız deneriz diye düşündüm Smile
kutudaki amcayı da çok sevdim açıkçası avatar yaptım XD

Cvp: Derby extra jilet - Ayhandulgar - 10/05/2019

Selam komsularim. Eminim bahsi geçmiştir bu eski üretim derbynin. An itibariyle bir milyoncu dükkanında gordum. Bilgisi olan kısaca yazabilir mı?
Not: Çok meraklısı varsa Bursa'da buldum isteyene alıp kargolayabilirim.
jk91s3.jpg

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - Ayhandulgar - 11/05/2019

Bir milyoncu dükkanında tesadüfen gördüm. Şu an elimde denemek için aldığım bir paket(5li) var. Geri kalanini @Ibra35 komşumuz için satın alıp ona kargoladim.
Ben denedikten sonra bu başlık altında nacizane fikirlerimi yazarım. Belki @Ibra35 komsumda fikirleri paylaşır.

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - Ibra35 - 24/05/2019

@Ayhandulgar tekrar teşekkürler.Jileti kullandım, konfor ve kesim olarak iyi. Elimizdeki paket 1988-2 yılına ait.Yerli üretim perma-sharp tan bir tık aşağıda.Rekabet ortamında bu jiletin çok yaygın olmaması normal.Bilen kişi sayısı çevremde sorduğum kadarıyla az.Koleksiyonumda yerini aldı.
(11/05/2019, Saat: 02:01)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir milyoncu dükkanında tesadüfen gördüm. Şu an elimde denemek için aldığım bir paket(5li) var. Geri kalanini @Ibra35 komşumuz için satın alıp ona kargoladim.
Ben denedikten sonra bu başlık altında nacizane fikirlerimi yazarım. Belki @Ibra35 komsumda fikirleri paylaşır.

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - Ayhandulgar - 24/05/2019

Rica ederim. Benim denememde ise yeni üretimden bir tık fazla cekistirme yaptı fakat yeniye göre yine bir tık daha konforlu ve keyifli bir tıraş verdi. Çok uzun uzun anlatmaya gerek yok. Çünkü piyasada kolay bulunabilecek bir ürün değil maalesef.

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - mustbe - 24/05/2019

(24/05/2019, Saat: 20:06)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim. Benim denememde ise yeni üretimden bir tık fazla cekistirme yaptı fakat yeniye göre yine bir tık daha konforlu ve keyifli bir tıraş verdi. Çok uzun uzun anlatmaya gerek yok. Çünkü piyasada kolay bulunabilecek bir ürün değil maalesef.

Komşum bulunamadığı için tam olarak anlatilsa güzel bir bilgi kalır burada . Sayılı kişilerin deneyebildigi bir ürün sonuçta

Eski Derby extra jilet incelemesi - Rigbie - 23/07/2019

Derbynin eski extra jiletini siz komsularima gostereyim istedim.

Derby yazisi daha guzel geldi benim gozume,plastik pakedin arkasinda ise simdikilerde olmayan guzel bir at motifi ayrintisi koymuslar.

Tirasini henuz denemedim,fakat kolumdaki killarda bir denemesini yaptim.Suanki derby extraya gore daha keskin gozukuyor.

nbjkW5.jpg

Xb9yX0.jpg

andjG7.jpg

Eskiden uretilen urunler cok daha kalitelliymis gerek paket gerek urunun kendisi.Jiletin hangi yila ait oldugunu soyleyebilecek biri var mi ?

Cvp: Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) - erfa - 23/07/2019

1978 yılında 450 kuruşa satılıyormuş.900 kuruşa yakın başka resim bulamadım.

11b4r69.jpg