Geleneksel Tıraş Forumları
Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. (/showthread.php?tid=6236)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - m y r - 10/07/2015

@Straht kaptanım,
Biliyorum, içim rahat. Tekrar görüşürüz inşallah, iyi forumlar

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - Cesko - 08/09/2015

(05/07/2015, Saat: 14:32)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vintage olanlar için
"ölü eşyası onlar! onların ilk sahipleri öldü! "
bu tepkiyi çok sık alıyorum

Yaşadığımız evlerin, bindiğimiz araçların da çoğunun ilk sahipleri öldü...

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - mustafae - 08/09/2015

merhaba
benim etrafımdaki arkadaşlarımda senin iş çok uzun oluyordur yaa benim o kadar vaktim yok... bir de hepsi boğazımı keserim diye korktukları için uğraşmıyorlar...
ben halimden memnunum Smile etrafımdakilerde konuştuklarıyla kalırlar...

Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - totto - 08/09/2015

Birlikte çalıştığım arkadaşlarım, Wilkinson Classic, arko sabun vb. temel ihtiyaçlarını edindiler ve gayet mutlular ancak hanım bu işe nerden sardın? Her akşam tıraş mı olunurmuş, yüzünü parçalayacaksın diyerek epey söyleniyor Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - totto - 08/09/2015

Ilave olarak ailem benim geri kafalı olduğumu, nostaljiyi çok sevdiğimi, ileriye gideceğime geri gittiğimi düşünüyor Smile çok gülüyorum Smile bir tek dedem beni anlıyor, aferin doğru yolu buldun diyor, kendisi 85 yaşında ve hala arko sabun ve brut as kullanır Smile

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - mustafae - 08/09/2015

(08/09/2015, Saat: 14:15)totto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birlikte çalıştığım arkadaşlarım, Wilkinson Classic, arko sabun vb.  temel ihtiyaçlarını edindiler ve gayet mutlular ancak hanım bu işe nerden sardın? Her akşam tıraş mı olunurmuş, yüzünü parçalayacaksın diyerek epey söyleniyor Smile

+1 benimde hanım aynen böyle söylüyor

(08/09/2015, Saat: 14:24)mustafae Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 benimde hanım aynen böyle söylüyor

Zamanla alışacaklarını umuyorum Smile

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - Monarch - 08/09/2015

Sabun ve after shave konusunda eşlerinizinde fikirlerini alın ve tercihlerine önem gösterin sorun çözülecektir.

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - Saltuk - 18/09/2015

Bana saskinlikla bakanlarin bir kismi daha sonralari "bu malzemeleri nerden almistin" diye geliyor Smile

Cvp: Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. - alfa - 18/09/2015

Geçtiğimiz birkaç ay içerisinde 3 kişi daha geleneksel tıraşa başladı,ve asla geri dönmeyiz diyorlar Smile