Geleneksel Tıraş Forumları
mikro dalga fırın - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: mikro dalga fırın (/showthread.php?tid=719)

Sayfalar: 1 2 3

mikro dalga fırın - pars - 26/04/2012

Ben henüz sorunla karşılaşmadım. Hatta aftershave de aldım. Paket küçük ve takipsizse pek sorun olmuyor. Olursa da en kötü ihtimalle geri gönderirler siz de satıcıya durumu izah edersiniz. En azından ürün bedelini iade alırsınız. Bu kadar kişiyiz forumda 1-2 küçük problem dışında sorun olmadı bildiğim.

mikro dalga fırın - ihtilaf - 26/04/2012

(26/04/2012, Saat: 00:11)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben henüz sorunla karşılaşmadım. Hatta aftershave de aldım. Paket küçük ve takipsizse pek sorun olmuyor. Olursa da en kötü ihtimalle geri gönderirler siz de satıcıya durumu izah edersiniz. En azından ürün bedelini iade alırsınız. Bu kadar kişiyiz forumda 1-2 küçük problem dışında sorun olmadı bildiğim.

üstadım ebay de gönderiyormu kozmetik falan

mikro dalga fırın - pars - 26/04/2012

Ebay dan da almışlığım var ama bu işlerde connaugt ya da traditional shaving gibi siteler daha iyi. Zaten örneğin connaught ebay dan da satış yapıyor ama fiyatlar biraz daha pahalı. Ama parfüm almayı düşünüyorsanız bilemem. Benim şu ana kadar hiç bi kargom takılmadı. Strawberry, Cheapsmells gibi sitelerden birşey almamanızı tavsiye ederim çünki artık gümrükçülerimiz arasında baya popülerler. Kozmetik yasağı asli olarak parfüm amaçlı çıktı o nedenle ilgi o tarafta.

mikro dalga fırın - ihtilaf - 26/04/2012

(26/04/2012, Saat: 00:19)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ebay dan da almışlığım var ama bu işlerde connaugt ya da traditional shaving gibi siteler daha iyi. Zaten örneğin connaught ebay dan da satış yapıyor ama fiyatlar biraz daha pahalı. Ama parfüm almayı düşünüyorsanız bilemem. Benim şu ana kadar hiç bi kargom takılmadı. Strawberry, Cheapsmells gibi sitelerden birşey almamanızı tavsiye ederim çünki artık gümrükçülerimiz arasında baya popülerler. Kozmetik yasağı asli olarak parfüm amaçlı çıktı o nedenle ilgi o tarafta.

çok teşekkürler

mikro dalga fırın - papazerigi - 26/04/2012

tama arkoda filan çok lazım değil ama MWFyi hiç kesmeden 10 saniyede küçücük kabın içine "lık" diye oturtturdum. o yüzden çok sık olmasa da mikrodalga kullanıyorum. sadece sabunu homojen ve hızlı bir şekilde yumuşatmakiçin. o kadar kısa sürede (10 sn) o kadar değişikliğin olduğunu sanmam.Tavsiye de ederim Wink
Saygılarımla

mikro dalga fırın - mustaphaturk - 09/05/2012

mikrodalga da yemek bile ısıtmam (ama var o ayrı, ilk heves) sabunu tasa basmak için aklınıza başka bir şey gelmedi mi Allah aşkına? ayrıca müsadenizle bir şey tavsiye ediyim; arko ya da herhangi bir çubuk (stick) sabunun kağıdını 2-3 cm açın ve o kısmını fırçaya sürtün, işiniz bittiğinde durulayıp suyunu süzün, en fazla biraz daha hızlı biter ki 1sabun=1 kutu jel dersek kullanım açısından, fiyat olarak yine de oldukça kazançlısınızdır.

gümrüklerde geçen yıldan beri sıkı takip var; kurallar değişti (e tabi gümrük vergisi vs. ithalatçının maliyeti yurtdışının 2-3 katı oluyor bir de üzerine kar marjını ekleyince=ebesinin nikahı), toplamda yılda 3 kez ürün getirtebiliyorsunuz ve her seferin fatura tutarı 100 euroyu (yanılmıyorsam) aşmamalı ve ürün adetleri 1 adetten fazla olmamalı (çok dikkatli olun yoksa bir de gümrüğün yanında gümrükçü masrafı biner), sıvılar için de limitler var (parfüm, after shave neyse artık).

rekabet arttıkça hizmetler çeşitlenecektir diye düşünüyorum, saygılar...