Geleneksel Tıraş Forumları
Keyif ve geltir ile tanisma - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Keyif ve geltir ile tanisma (/showthread.php?tid=3357)

Sayfalar: 1 2 3

Keyif ve geltir ile tanisma - anesthesia - 13/10/2013

hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.

saatleri de görürüz artık Smile

Keyif ve geltir ile tanisma - theunnamed - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 18:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdım birşeyler bloga. Bu lazarusu açmak mı gerekiyor kayıt yapması için, yoksa kurulumdan itibaren otomati mi kaydediyor. Ram/işlemci kullanımını arttırıyor mu?

Üstad ellerinize sağlık güzel bilgiler vermişsiniz yine derli toplu. Bu bilgiler ışığında 5/8" quarter hollow alsam iyi olur. Manevram kötü, hidrolik direksiyon yok Smile round tip en iyisi, ama fransız tip de güzel görünüyor. Firefox yoketmeseydi yazıyı kim bilir daha neler vardı Sad

Keyif ve geltir ile tanisma - chevalier - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 19:31)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.

saatleri de görürüz artık Smile

Tesekkurler anesthesia Smile

Saatleri de bir ara konusabiliriz, uygun ortam olmasi durumunda. Saat i saat yapan da otomatik veya mekanik olmasi bana gore. Bir tane Seiko Orange Monster im , bir de Rolex Exloperer II beyaz kadran im var. Rolex i resim olarak koyuyorum.Hatta ilgi duyanlarla dm den tanismak isterim.

rk57ir.jpg

Keyif ve geltir ile tanisma - pars - 13/10/2013

saat başlığımız mevcut oraya da uğrayın.

Keyif ve geltir ile tanisma - chevalier - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 22:43)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saat başlığımız mevcut oraya da uğrayın.

harika haber pars, benim yillardir aradigim forum burasiymis meger Smile bir goz atayim hemen.

Keyif ve geltir ile tanisma - tipsol - 14/10/2013

Hoş geldiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Keyif ve geltir ile tanisma - anesthesia - 14/10/2013

Tsf'de istahimi kabartiyirum zatenSmile

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Keyif ve geltir ile tanisma - kizilat - 14/10/2013

Hosgeldiniz, bol kopuklu traslara.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Keyif ve geltir ile tanisma - Suhulet - 14/10/2013

(13/10/2013, Saat: 18:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdım birşeyler bloga. Bu lazarusu açmak mı gerekiyor kayıt yapması için, yoksa kurulumdan itibaren otomati mi kaydediyor. Ram/işlemci kullanımını arttırıyor mu?

Mozillada iken farenin sağ tuşuna tıklayınca recover form, recover text gibi ibare oluyor. Kendisi otomatik kaydediyor.

Mesela buraya mesaj yazarken deneyip önceki mesajını görebilirsin.

Keyif ve geltir ile tanisma - Lord Sparhawk - 14/10/2013

(14/10/2013, Saat: 16:43)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Mozillada iken farenin sağ tuşuna tıklayınca recover form, recover text gibi ibare oluyor. Kendisi otomatik kaydediyor.

Mesela buraya mesaj yazarken deneyip önceki mesajını görebilirsin.

Çökünce herşey otomatik gidiyor, artı normal form değil blogger girdisiydi. Ne blogger, ne firefox history cache önbelleğinden birşey çıkmadı.