Geleneksel Tıraş Forumları
Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. (/showthread.php?tid=2648)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - ihtilaf - 15/07/2013

Hocam,
Zanlının ,şahsına ait menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

(15/07/2013, Saat: 13:19)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/07/2013, Saat: 13:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zanlının menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

Savcı tedbir istedi elbet. Bu müta-it, olmayan malı sattığı için üstüne tedbir koyacak bir gayrımenkul bulamadı. Kooperatiften size ev yapayım demiş bu it, halbuki bir çukur kazmış dağın başına bu temeli demiş gelene orayı göstermiş, ortada ev yok, çukur var. Oraya tuvalet yapmayı önerdim ben, gelen, giden işini görsün..Neler var.. Allah korusun.

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - eskiuyemnt - 15/07/2013

Bu insanlar üzerlerine hayatta bir çöp bile almazar. Dolandırıcılığın birinci kuralı budur. Başkası üzerinden şirket kurarsın, Kredi çektirirsin, çek hesabı açtırırsın. Yakınlarının üzerine de bir şey bulamazsın. Enişte kayın ne varsa araştırılır ama yoktur.

(15/07/2013, Saat: 13:23)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,
Zanlının ,şahsına ait menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

(15/07/2013, Saat: 13:19)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/07/2013, Saat: 13:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zanlının menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

Savcı tedbir istedi elbet. Bu müta-it, olmayan malı sattığı için üstüne tedbir koyacak bir gayrımenkul bulamadı. Kooperatiften size ev yapayım demiş bu it, halbuki bir çukur kazmış dağın başına bu temeli demiş gelene orayı göstermiş, ortada ev yok, çukur var. Oraya tuvalet yapmayı önerdim ben, gelen, giden işini görsün..Neler var.. Allah korusun.

Hocam af buyrun,
Böyle durumlarda taraf avukatları,ücretlerini kimden alır.
Zanlı param da yok diyecektir Huh

(15/07/2013, Saat: 13:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam af buyrun,
Böyle durumlarda taraf avukatları,ücretlerini kimden alır.
Zanlı param da yok diyecektir Huh

Şikayetçiden alırız.İkinci bir darbe değildir bu. Avukat babasının hayrına bakmaz. Okulunu okuduysa alacak doktor gibi. Malesef diyemem bir şey hissetmem işimi yaparken Sleepy

Canınızı sıktım özür üstad Sad

Hocam sistem böyleymiş
Ben merakımdan sordum
Ortada iş ve emek varsa ücrette olacak...
Sizi ve meslektaşlarınızı,yanlış anlaşılmalara karşı tenzih ederim.

Selamlar

(15/07/2013, Saat: 13:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sistem böyleymiş
Ben merakımdan sordum
Ortada iş ve emek varsa ücrette olacak...
Sizi ve meslektaşlarınızı,yanlış anlaşılmalara karşı tenzih ederim.

Selamlar

Malesef üstad sistem, Avrupada bizde de aynı. Avrupanın halkı daha bilinçli olduğundandır ki bu gibi kağıt parçasıyla gayrımenkul satılmadığını, bu işin ancak tapuda olması gerektiğini bilir. Halkımız hala saf, hala kandırılıyor.

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - memocan - 16/07/2013

memleketim ne hale gelmiş yaa.. halen bu tip dolandırıcılara inanan insanlar var. oysa ki her yerde bu tarz haberler çıkıyor insanlar hiç mi duymuyor görmüyor anlamak zor.

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - eskiuyemnt - 16/07/2013

(16/07/2013, Saat: 11:45)memocan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: memleketim ne hale gelmiş yaa.. halen bu tip dolandırıcılara inanan insanlar var. oysa ki her yerde bu tarz haberler çıkıyor insanlar hiç mi duymuyor görmüyor anlamak zor.

Bas bas bağırıyorum komşu. EV ALACAKSANIZ TAPUDAN ALIN. İKİ KİŞİ ARASINDA İMZALANAN KAĞITLA EV SATILMAAAZZ!!
Araç alacaksanız Noterden alın, kaydını vermediğiniz araçlar yarın BAŞINIZA BELA OLACAAAKK!!
LÜTFEN BAŞINIZ BELAYA GİRMEDEN ÖNLEYİCİ AVUKATLIK HİZMETLERİNDEN İSTİFADE EDİN. Bizim sihirli değneğimiz yok!!
Danışma ücreti verin avukatınıza, başınız belaya girdikten sonra milyarları adliyelere dökmeyin..

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - ihtilaf - 17/07/2013

Mornetto içtimaya katılmadı,bir hafta disko Smile