Geleneksel Tıraş Forumları
Yeni aldığım jaguar fırçalar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Domuz Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu Başlığı: Yeni aldığım jaguar fırçalar (/showthread.php?tid=295)

Sayfalar: 1 2 3

Yeni aldığım jaguar fırçalar - BigHillMe - 25/02/2012

koku 3-4 gun ugrastırıyor

ama kokuda gıdınce ondan guzel fırca yok

Yeni aldığım jaguar fırçalar - zorba58 - 25/02/2012

Jaguar iyidir, denemenize sevindim. köpürtüp prilli sıcak suda bekletin o akşam koku gidecek merak etmeyin. Keşke orta ya da büyük boy alsaydınız küçük boy yerine.(236 ufak boydur)

Yeni aldığım jaguar fırçalar - kumuca - 25/02/2012

236 en küçük boyu 338 vardı sitesinde alış veriş yaptığım toptancıda yoktu zaten fiatı 6 tl idi aldım .. Ama sitesinden iletişim numarasını arayıp sorucağım 338 modelini edinmek istiyorum.... hatta belki geniş knoklu bir fırça üretip üretemiyeceklerini soracağım Smile

Yeni aldığım jaguar fırçalar - sifujack - 25/02/2012

(25/02/2012, Saat: 09:23)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 236 en küçük boyu 338 vardı sitesinde alış veriş yaptığım toptancıda yoktu zaten fiatı 6 tl idi aldım .. Ama sitesinden iletişim numarasını arayıp sorucağım 338 modelini edinmek istiyorum.... hatta belki geniş knoklu bir fırça üretip üretemiyeceklerini soracağım Smile

hangi toptancıdan aldınız.
İzmirdeki bildiğiniz toptancıların adreslerini paylaşabilirmisiniz

ekleme:geçen yıl at kılı diye resimdeki jaguarla aynı düğüm çapı ve boyuna sahip prof markalı fırça almıştım. neticede kullandıkça at kılı olmadığını anladım üzüldüm lakin köpürtmesi , yüzü koruyucu şekilde köpüğü yedirmesi,küçük fırçalar gibi yüzü tahriş etmemesi muhteşem. üstelik köpürtme hızı bakımından en hızlı fırçalardan. porsuk fırça almayacak arkadaşlara bende büyük boy jaguar-lider öneririm. eskiden küçük ve orta boy temizel fırçalarda kullanmıştım, bunların performansı büyüklerle yakından uzaktan ilgisi yoktu.

Yeni aldığım jaguar fırçalar - pars - 26/02/2012

Bulabilirsem ben de bi 801 veya 803 almayı düşünüyorum.

Yeni aldığım jaguar fırçalar - zorba58 - 26/02/2012

Kendi kullandığım 1056 ve 1071 modellerini de tavsiye ederim.

Yeni aldığım jaguar fırçalar - BigHillMe - 28/02/2012

yeni urunler olan 603 ve 601 i cok begendım

ama neyazıkkı emınonunde her modelını bulabılecegım bir yer bilmiyorum Sad

denkgelenı alıyoruz

u-8.jpg

Yeni aldığım jaguar fırçalar - kumuca - 28/02/2012

(25/02/2012, Saat: 19:58)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/02/2012, Saat: 09:23)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 236 en küçük boyu 338 vardı sitesinde alış veriş yaptığım toptancıda yoktu zaten fiatı 6 tl idi aldım .. Ama sitesinden iletişim numarasını arayıp sorucağım 338 modelini edinmek istiyorum.... hatta belki geniş knoklu bir fırça üretip üretemiyeceklerini soracağım Smile

hangi toptancıdan aldınız.
İzmirdeki bildiğiniz toptancıların adreslerini paylaşabilirmisiniz

ekleme:geçen yıl at kılı diye resimdeki jaguarla aynı düğüm çapı ve boyuna sahip prof markalı fırça almıştım. neticede kullandıkça at kılı olmadığını anladım üzüldüm lakin köpürtmesi , yüzü koruyucu şekilde köpüğü yedirmesi,küçük fırçalar gibi yüzü tahriş etmemesi muhteşem. üstelik köpürtme hızı bakımından en hızlı fırçalardan. porsuk fırça almayacak arkadaşlara bende büyük boy jaguar-lider öneririm. eskiden küçük ve orta boy temizel fırçalarda kullanmıştım, bunların performansı büyüklerle yakından uzaktan ilgisi yoktu.
kemeraltına gittim orada bulunduğu akman pasajının girişinin karşısnda bir dükkandan buldum ... ama her modeli yok ben ist. ürünleri getirtip burada yorumları yazacağım ... saygılar...

Yeni aldığım jaguar fırçalar - pars - 28/02/2012

(26/02/2012, Saat: 03:18)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulabilirsem ben de bi 801 veya 803 almayı düşünüyorum.

601 de olur. Big Grin hangisini önce bulursam. Big Grin

Yeni aldığım jaguar fırçalar - burakoner0681 - 28/02/2012

jaguar ankarada semıh saracıye de satılıyor
cesıtlerını gormustum
omega fırca almak ıcın gıtmıstım