Geleneksel Tıraş Forumları
Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. (/showthread.php?tid=2648)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - ihtilaf - 15/07/2013

Mornetto offline Smile
Tadını çıkartın Smile

Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. - eskiuyemnt - 15/07/2013

He he Big Grin kaçamazsınız hukukun elinden Big Grin
Ağır Cezada 6 trilyonluk dolandırıcılık davası vardı, harika geçti. Konyada bir müta-it, olmayan 125 daireyi 250 kişiye satmış. Onu yakalamışlar, duruşmayı acil hızıyla aldım ve de kızımla katıldım duruşmaya. Kızım biraz korktu 5 yaşında daha ama yetişmesi lazım Smile Stajyerim çok sağlam Big Grin Anası gezmede napalım Big Grin ancak gelebildik..

Mütah hit kurtuldu yani Huh

(15/07/2013, Saat: 12:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: He he Big Grin kaçamazsınız hukukun elinden Big Grin
Ağır Cezada 6 trilyonluk dolandırıcılık davası vardı, harika geçti. Konyada bir müta-it, olmayan 125 daireyi 250 kişiye satmış. Onu yakalamışlar, duruşmayı acil hızıyla aldım ve de kızımla katıldım duruşmaya. Kızım biraz korktu 5 yaşında daha ama yetişmesi lazım Smile Stajyerim çok sağlam Big Grin Anası gezmede napalım Big Grin ancak gelebildik..

Herkesin savunma hakkı vardır, ama ben bunun gibileri savunmam. Biz şikayetçi taraf idik. Sanırım yüklü bir ceza alır bilirkişi raporundan sonra.. Dolandırıcılık bakımından önemli ve yargılama sona erdiğinde hakkında konuşabileceğimiz bir dosya üstad.. Dün sormuştunuz tam üstüne geldi Big Grin Kalbiniz temiz..

Hocam kısaca, alt ve üst cezası nedir ?

(15/07/2013, Saat: 12:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin savunma hakkı vardır, ama ben bunun gibileri savunmam. Biz şikayetçi taraf idik. Sanırım yüklü bir ceza alır bilirkişi raporundan sonra.. Dolandırıcılık bakımından önemli ve yargılama sona erdiğinde hakkında konuşabileceğimiz bir dosya üstad.. Dün sormuştunuz tam üstüne geldi Big Grin Kalbiniz temiz..

Aslında 1-5 yıl ve fakat nitelikli dolandırıcılık bunun yanında şirket tüzel kişiliğinin sui istimali ve hileli iflas filan eklersek, 7 yıl alması muhtemel. Teselsül biçimde artırmalar da var tabi. Aldığı paralar için ise kanaatimce yapacak bir şey yok. Kılıfı hazırdır mutlaka.
Çok yazık değil mi.
(15/07/2013, Saat: 12:52)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kısaca, alt ve üst cezası nedir ?

(15/07/2013, Saat: 12:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin savunma hakkı vardır, ama ben bunun gibileri savunmam. Biz şikayetçi taraf idik. Sanırım yüklü bir ceza alır bilirkişi raporundan sonra.. Dolandırıcılık bakımından önemli ve yargılama sona erdiğinde hakkında konuşabileceğimiz bir dosya üstad.. Dün sormuştunuz tam üstüne geldi Big Grin Kalbiniz temiz..

Paralar gitti yani
Gayri menkullerine falan haciz el koyma vs yok muHuh

(15/07/2013, Saat: 12:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında 1-5 yıl ve fakat nitelikli dolandırıcılık bunun yanında şirket tüzel kişiliğinin sui istimali ve hileli iflas filan eklersek, 7 yıl alması muhtemel. Teselsül biçimde artırmalar da var tabi. Aldığı paralar için ise kanaatimce yapacak bir şey yok. Kılıfı hazırdır mutlaka.
Çok yazık değil mi.
(15/07/2013, Saat: 12:52)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kısaca, alt ve üst cezası nedir ?

Ortada gayrımenkul yok. Savcılığın tedbir koyacağı bir çöp bile yok. Adalet isteyen varmıııı?

(15/07/2013, Saat: 13:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paralar gitti yani
Gayri menkullerine falan haciz el koyma vs yok muHuh

(15/07/2013, Saat: 12:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında 1-5 yıl ve fakat nitelikli dolandırıcılık bunun yanında şirket tüzel kişiliğinin sui istimali ve hileli iflas filan eklersek, 7 yıl alması muhtemel. Teselsül biçimde artırmalar da var tabi. Aldığı paralar için ise kanaatimce yapacak bir şey yok. Kılıfı hazırdır mutlaka.
Çok yazık değil mi.

Zanlının menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

(15/07/2013, Saat: 13:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zanlının menkul ve gayri menkul mallarına el konulamaz mı Huh

Savcı tedbir istedi elbet. Bu müta-it, olmayan malı sattığı için üstüne tedbir koyacak bir gayrımenkul bulamadı. Kooperatiften size ev yapayım demiş bu it, halbuki bir çukur kazmış dağın başına bu temeli demiş gelene orayı göstermiş, ortada ev yok, çukur var. Oraya tuvalet yapmayı önerdim ben, gelen, giden işini görsün..Neler var.. Allah korusun.
250 kişiye satacağını kendisi bile tahmin edemedi herhalde. 125 daire yapıyorum buraya demiş çukuru gösterip. Kağıt üstünde bir koop. Al sana 6 trilyon ..