Geleneksel Tıraş Forumları
African Black Soap - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: African Black Soap (/showthread.php?tid=1148)

Sayfalar: 1 2

African Black Soap - haaydin - 28/06/2012

[/quote]

Lavantalısı da var Füme'nin.
[/quote]
ozaman lavantalisini bulmaliyim Big Grin

African Black Soap - emiriko - 28/06/2012

Lavantalısı da var Füme'nin.
[/quote]
ozaman lavantalisini bulmaliyim Big Grin
[/quote]
Hocam sizdeki lavantalisi Sad Eminonunde fume satilan tek perakendecide tek bu model vardi

hadiya bendeki lavantalisimi :S ozaman nerde bunun lavantalari Big Grin

(28/06/2012, Saat: 01:44)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadiya bendeki lavantalisimi :S ozaman nerde bunun lavantalari Big Grin

Sanirim lavantali disinda uretilmiyor artik. Fabrikasindan yeni alanlar dahi sabunun turuncumsu bir yapidan ziyade beyazimsi yapisa oldugunu yazmis foruma. Uzuntu verici bende ariyorum o turunculari Sad

(28/06/2012, Saat: 02:04)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/06/2012, Saat: 01:44)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadiya bendeki lavantalisimi :S ozaman nerde bunun lavantalari Big Grin

Sanirim lavantali disinda uretilmiyor artik. Fabrikasindan yeni alanlar dahi sabunun turuncumsu bir yapidan ziyade beyazimsi yapisa oldugunu yazmis foruma. Uzuntu verici bende ariyorum o turunculari Sad

hmmm evet beyaz renkte, belki lavanta kokusunu azaltmislardir, uzerinde hic lavanta yazisida gørmedim. neyse kokusunu koku katarim ben onun Big Grin yarin biraz kimyacilik oynarim evde Big Grin

(28/06/2012, Saat: 02:11)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/06/2012, Saat: 02:04)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hmmm evet beyaz renkte, belki lavanta kokusunu azaltmislardir, uzerinde hic lavanta yazisida gørmedim. neyse kokusunu koku katarim ben onun Big Grin yarin biraz kimyacilik oynarim evde Big Grin

Bende alamiyorum lavanta kokusunu forumda kutusunun cesitli belirtilerinden lavantali modeli belli oluyor bmde o sekilde ogrendim ama dediginiz gibi bir bariz lavanta yok bir kilo fume sabuna bir cay kasigi rebul lavanta atmis olabilirler

African Black Soap - papazerigi - 28/06/2012

bende 4 kutu var turunç aromalıdan Big Grin

(28/06/2012, Saat: 10:01)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende 4 kutu var turunç aromalıdan Big Grin

Bulunamayacağını bilsem stok yapardım hocam. McOrco sağ olsun sayesinde iki tane edinebildim ama şuan kullandığım bitince ikincisine hemen geçemeyeceğim sanırımSmile