Geleneksel Tıraş Forumları
Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril (/showthread.php?tid=7176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - onurcakmak - 22/04/2016

(22/04/2016, Saat: 00:20)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O site hangisiymis hocam paylasirsaniz biz de dikkat ederiz alisveris yaparken

İherb diye bir site hocam. Bilindik tıraş sitesi olmayınca öyle isim vermeden yazdım.

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - BigHillMe - 22/04/2016

iherb uzun yıllar tr gönderim dahi yapmadı
kozmetik ve supplement yasaklari ile
ilk ban yediğimiz site 2010 da

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 24/04/2016

Bir kaç gün öncesinin tıraşı aslında. Big Grin

iv9vs1.jpg

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 25/04/2016

Karia Brushworks Tipsoft Custom 30mm White Tip Manchurian knotuyla bu güne kadar kullandığım en iyi fırça. Rakip göremiyorum.

oftvlg.jpg

Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - tipsol - 26/04/2016

Sıhhatler olsun cihan, bu özel knot un sana gelmesine çok sevindim. Altay abinin işine söyleyecek söz bulamıyorum elbette.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 26/04/2016

@tipsol, teşekkürler abi. Fırçalarımdan çok memnunum. Smile

mjakb7.jpg

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - onurcakmak - 27/04/2016

Bugün Reef Point'i ilk kez kullandım. Amerikalı artisan sabunlardan şu ana kadar beni hayal kırıklığına uğratan olmadı, hepsi birbirinden güzel. Resimdeki Test Depth'in kokusu Arko'nun mavi kolonyasıyla aynı diyebilirim. Ancak bende Rebul olduğu için onu kullandım, biraz farklı ama yine de uydu.

Bu vesileyle Rebul kolonyayı aylar sonra tekrar kullanma imkanı buldum. Kupkuru yaptı yüzümü. Düzeni bozmamak için tıraştan bi yarım saat kadar sonra Balsamını da sürdüm. Ah ne vardı şöyle güzel yerli bir tıraş losyonumuz olsa. Alışmışız 10 liraya kolonya alıp onu sürmeye, talep yok ki arz olsun. Çeşit olsun diye yapmışız ama, o da 10 liraya kolonya alan adama 10 liralık losyon. Yapsak şöyle 30-50 liralık bir şey ne güzel olurdu. Ama bir Allah kulu da almaz heralde, üstüne bir de küfür eder.

9799c8430dec4caa35f85790f5f370fb.jpg

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 27/04/2016

Seygus biraz fazla mild ama çok yakışıklı. Smile Karia Brushworks Tipsoft Custom fırçamız White Tip Manchurian knot'u ile yine beni üzmedi.

2whf6ko.jpg

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 28/04/2016

Seygus çok yakışıklı ama çok mild. Hafta sonu detaylı bir inceleme yazacağım ama benim için yetersiz bir alet.

30jtod0.jpg

Cvp: Nisan Teması - ArtizaNisan , ArtisanApril - ckeskin - 30/04/2016

Bir temayı daha böylece bitirdik. Smile

118i23d.jpg