Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: MERHABA
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herkese merhabalar,

cildimin sık sık tahriş olması sonrasında araştırma yapıyordum. tıraskeyfim blogundan heves ederek geleneksel ıslak tıraşımı 2 gün önce oldum. wilkinsson sword classic aleti ve jiletini, arko tıraş sabununu kullandım. çok korkuyordum keserim, iz bırakırım diye ama tahmin ettiğimden kolay ve keyifli oldu.

Hemen akşamında misadam vasıtasıyla PRORASO 3'lü seti(tıraş öncesi,sonrası ve sabunu) sipariş verdim ama hevesle kutuyu açtığımda tıraş sonrası losyonun neredeyse yarısı akmıştı. kutudaki 3 ürünün de ambalajları deforme haldeydi. geri bildirimde bulundum umarım olumlu ve nazik bir geri dönüş alırım.

siz değerli arkadaşlara bilgi paylaşımlarından dolayı buradan teşekkür etmek istiyorum.

herkese iyi günler diliyorum.
Aramıza hoş geldiniz şahsen alışverişlerimi impa ya da razorustan yaparım bu güne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sorunu çözersiniz umarım
@hemsta foruma hoş geldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim. Bahsettiğiniz site ile bilgim yok ancak forum üyelerinin hemen hepsinin alışveriş yaptığı iki yerli firma var. İmpa Ticaret (Mustafa Bey) ve Razorus (Noyan Bey). Şimdiye kadar hiç şikayet duymadım da görmedim de. Acemilik döneminde o tıraş malzemeleri ile devam edip, biraz deneyim kazandığınızda biraz daha iyi ürünlere terfi edebilirsiniz.
Hoş geldiniz, iyi forumlar.
Prarosalar yumusak kıvamda oldugu icin tasınma esnasında bir yerde toplanabiliyor kutu icerisinde cok takılmayın. Bir kasıkla duzeltin kullanın. Urunleriniz hayırlı olsun.
Zevkli tıraslarınız, forumumuzda hos sohbetleriniz olsun.
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hoş geldiniz keyifli forumlar
Hoşgeldiniz iyi forumlar.
herkese teşekkür ederim. ilk mesajda belirttiğim sorun üzerine gün içinde arandım. çok olumlu yaklaştılar. ürünün yenisini de bugün gönderdiler sağolsunlar. benim kullandığım sandal ağacı özlü olan set. çok memnun kaldığımı da belirtmek isterim.

iyi forumlar.