Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: Merhaba
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba ,

Adım   Murat  , 45 yıldır doğup büyüdüğüm yer olan İzmir ‘de yaşıyorum   , Geltir le  tanışmama  hediye gelen bir  mühle  tıraş seti  vesile  oldu diyebilirim ,  hevesle   geri dönüş yaptığım ıslak tıraş ile  ilgili araştırma yaptığımda   gerek uygulamaya   yönelik  gerekse ekipman   ve bu ekipmanların  nereden  temin  edileceğine  dair   detaylı  bilgilerin   bulunduğu   Geltir  forumunu   keşfettim  ve  üç ay önce takibe başladım, an itibari ile de aranıza katılmaya karar verdim.
Kısa sayılabilecek  bir zaman içinde  siz değerli  forum üyeleri   ve üstadların  yorum ve tavsiyeleri  doğrultusunda  ekipmanlarımın çeşitliliğini arttırdım.  Halihazırda   tekniğimi geliştirmek  için uğraşıyorum ,  bu süreçte  ilgi ve bilgisini  esirgemeyen  @impaticaret  Mustafa Bey ‘e   ,  @Noyan Bey ‘e  vede @dikdik_s   Serdar Bey ‘e  ayrıca teşekkür etmek isterim.
Tüm değerli   forum  sakinlerine  ,  geleneksel   ıslak tıraşı  keyfe dönüşen bir  ritüel  olarak uygulamamı  sağladığınız için teşekkür   eder , bilgi  ve  deneyimlerin  cömertçe  paylaşıldığı  keyifli sohbetler  dilerim .

Sevgi  ve saygılarımla …
Murat bey, hoşgeldiniz.Bazen bir hediye farklı bir dünyaya kapı açmamızı sağlıyor.Keyifli bir forum geçirmeniz dileğiyle...
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar...
Hosgeldiniz komsum, en ufak nokta kadar yardımımız olabildiyse ne mutlu bizlere.
Keyifli formlar, zevkli tıraslar dilerim.
@Alpeiron Murat bey, foruma hoşgeldiniz..Keyifli tıraşlar ve hoş sohbetler dilerim
Komşum hoşgeldiniz keyifli tıraşlar dilerim
Hoş geldiniz, sağlıklı tıraşlar , keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz keyifli forumlar


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hoşbulduk . Hepinize teşekkür ederim , iyi dilekleriniz için .
Sayfalar: 1 2