Geleneksel Tıraş Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Truefitt & Hill Wellington Medium Tıraş Fırçası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Saygıdeğer @eskiuye3315 üstadımın incelemesini forumun uçması sebebiyle kaybetmiştik ancak geri getirme imkanı olunca el attım. Umarım kızmaz Smile

Direkt aktarıyorum:

Truefitt and Hill Wellington Medium Tıraş Fırçası .

24nihid.jpg

Fiyat: http://www.nkdman.co.uk Sitesinde 55 GBP + Posta
GELTIR10 indirim kodu ile bana posta dahil 47,74 GBP ye gelmişti.
http://www.geltir.com/thread-3280.html

4 renk seçeneği var
siyah, porselen beyaz, ivory ,faux horn.Ben faux Horn tercih etmiştim.

Ölçüler
Sap yüksekliği:46-47mm
Kıl boyu:50mm
Kıl Çapı:24-25mm

Kalite:

T&H kalitesini bilen bilir. Bu markaya üretim yapan firmalardan Rooney ve Vulfix örnek verirsem ne demek istediğim biraz daha net anlaşılır.

1hf0jo.jpg

Yoğunluk

Yoğunluk tam istenilen düzeyde ayarlanmış ortalama bir yapıda olup ne köpüğü kendine hapsedecek kadar yoğun nede suları gıdınıza akacak kadar seyrektir.

332s5cp.jpg

Backbone

T&H Wellington Super Badger Medium Rooney 1/2 emsalidir.
Backbone olarakta ortalama bir yapıdadır . Hem kremlerle hem sert sabunlarla biraz sabırla çok güzel köpük elde edilebilir.

2w3ynvs.jpg

Kıl Yapısı

Super badger kıl yapısı(ortalama gerginlikte hafif batıcı masaj etkisi) ile hem yüzde hem tasta rahatca kullanılabilir cok fazla bir açılma yapmaz ideal yapıdadır.

fvwm6u.jpg

Köpük Kalitesi
Ben bu fırçayı genelde direkt olarak kremlerle yüzümde köpük yapıyorum benim için ideal kullanımı bu şekilde ama dediğim gibi sert sabunlarlada harika işler başarıyor.

t7fi3n.jpg

2rmb6uq.jpg

Sonuç
Bu fiyatlara kaliteli super badger fırça arayan varsa bundan daha ideal bir fırça bilemiyorum.
İki silvertip fırçam var. Silvertip'ler bana yumuşak geliyor. Chubby 1'im de var ve onu beğeniyorum ama küçük bir fırça. Normal boy bir super ya da best porsuk almak istiyordum ama, paraya kıyamıyordum. Sonunda Usta'nın önerisine uydum, siparişi verdim. Haydi hayırlısı...
Kargo dahil kaça geliyor şimdi bu hocam?
47.74 Pound.
Sağolun.
EJ Superbadger ile kiyas yapma imkanim oldu. T&H Wellington cok daha yumusak ve konforlu diyebilirim. Ben tasta kopurtuyorum, hep kremle kullandim, sert sabunla tecrube etmedim.. Yuzume uygulamam ise badana yapma seklinde. Yani fircayi dairesel hareketlerle hirpalamamaya calisiyorum, domuz kili fircamla yaptigim sertlikte kullanmiyorum anlayacaginiz. Tek sorun T&H fircayi kullandiktan sonra ters asabilecegim bir vasatim yok.
"Ürün incelemesi nasıl yapılır?" sorusuna cevap olacak, ürün incelemesine örnek tarif teşkil edecek nitelikte, çok güzel bir inceleme. Teşekkürler.
Stoğunda Horn Handle versiyonu bulunan yabancı site var mı, biliyor musunuz arkadaşlar ? Ben birkaç siteyi dolaştım stokta olan bulamadım.
Bu fircayi bende cok begendim sizce simpsons duke 2 ye gore dugumu biraz daha kalinmidir?
24 mm düğüm var @yener komşum. Düğüm yoğunluğu Duke 2 den azdır. Kıllar Duke 2 de best, Truefitt te super'dir. Truefitt super badger best ile Silver arası bir yapıdadır.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sayfalar: 1 2