Geleneksel Tıraş Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Treet Platinum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Bu jiletler nasıl jiletlerdir İyi midir, kötü müdür orta seviye midir?


http://www.connaughtshaving.com/treetplatinum.html
Kullanmadım ama okuduğum kadarıyla orta seviyede jilet.
Astra yeşil e yakın karakterde bir jilet. Kör değil ama keskin de değil.
Kötüdür, onun yerine trig daha iyidir.
(03/11/2012, Saat: 20:17)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kötüdür, onun yerine trig daha iyidir.

İyi olsa Progress ile bedava vermezlerdi zaten. Smile Yinede belki orta seviyedir diye sormuştum.
.....
Treet platinum super stainless. İş bu jilete kötü diyeni Allah çarpar mazallah. Konforu, keskinliği verdiği keyif müthiş. İkinci traştı 3 perde ve jilet oturmuştu. biraz önce traş olurken bu jiletle R41 harika bi ikili olur dedim. Şimdi rosegold çıktı başıma slantı devirebilecek mi bakalım tahtından. muazzam keyif aldım. Treet günlük traş için ideal diyebilirim. Hatta fiyat performans aralığı itibariyle mükemmel olmasına karşılık ve 4-5 traş rahat çıkartır olmasına ilaveten 7 TL/100 adet oranıyla dahi kullan at yapılabilir. Astrayı ve permayı yumuşaklığı ve konforu ile yolda bıraktı. Pakistanlı iyi iş çıkarmış.
(01/09/2013, Saat: 14:28)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]s512r.jpg
Lord arkadaşımızın bloğundan aşina olduğum ve jilet alırken karşılaşıp 5 li paket olarak 1 TL ye aldığım bu jilet EJ 89 ile tıraş oldum.100'lü paket için emin değilim ama 11 ya da 12 TL istendi.Tıraş öncesi diğer tıraşlarımda olduğu gibi sabunla yumuşatma yapıldı.Treet ilk perdede diğer jiletlere göre daha çok takılarak tıraşı bitirdi.Keskinliği konusunda pek tatmin etmedi.2. perdede de kalanları sorunsuz aldı.2. kez tıraş olduktan sonra buraya da yorum eklerim.

http://www.geltir.com/thread-1727.html
haftasonu berber malzmesi satan bir yerden 5 li kutusunu 50 kuruşa aldım. Aman yurtdışına falan sipariş vermeyin. Henüz kullanmadım.
(02/09/2013, Saat: 14:12)monur72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]haftasonu berber malzmesi satan bir yerden 5 li kutusunu 50 kuruşa aldım. Aman yurtdışına falan sipariş vermeyin. Henüz kullanmadım.

Tamam seni bekliyoruz, ama acele et. Sipariş verdim vericem Big GrinBig GrinTongue
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6