Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları
Öyle veya böyle Selman üstadımızı takdir içn izleyelim destekleyelim almak isteyen her türlü alır. İstemeyene arko stick bile pahalı gelir Smile DelikanliTiras in muhabbetine izliyorum ilk ve tek fircam da onun tavsiyesi üzerine almıştım
Kanal sahibi hiçbir yorumu silmedigini yazmış. Önceki videolardaki olumsuz yorumlar da duruyor ki bu çok doğal. Böylesine kişisel konularda bu kaçınılmaz. Youtube yorumları kendi algoritmasına göre bir süzgeçten geçiriyor, bazı yorumları beklemeye alabiliyor, ben kendi kanalımda da buna sıkça rastliyorum, YT yanlış değerlendirip bloke ettiklerini tekrar yayına alıyorum.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Firma yoruma cevap vermiş ve berberbey yorumu da gözüküyor. Sistem hatası da olabilir

09afaefda6fa401c4591b4c8c4cd788f.jpg

ef187c60e423f35337e04544e0447c8d.jpg
Sistem hatası deyip konuyu kapatmak istiyorum. Sonuçta ticari bir müessese. Burada daha fazla bahsedip zararımın dokunmasını istemiyorum. Fiyat konusunda imkanı olan zaten alışveriş yapar.
Videoyu izlemekteki maksadım Selman abinin bilgilerinden faydalanmaktı ama sitede fiyatları görünce anlık bir refleksle yorumu yazdım.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
youtube.com/Berberbey
(10/07/2020, Saat: 01:18)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama sitede fiyatları görünce anlık bir refleksle yorumu yazdım.

Bu fiyatlar nasil? Vergisiz hem de.. Ve insanlar aylarca sira bekliyor..
Geleneksel tirasta veya diger hobilerde bir ust limit yok, cok sasirmamak lazim Smile

https://thevarlet.com/order-request

Untitled.jpg
20 liralık markasız domuz kılı fırça almak isteyen Mühle'ye zaten bakmaz diye düşünüyorum.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Daha önce yapılan yorumların görünmediğine şahit olmamıştım.

Anlaşılan Mühle Türkiye'nin art niyeti yok. Sistemsel bir hata var gibi duruyor. O yüzden yaptığım yorumları geri almak istiyorum.

Yukarıfa sarf ettiğim girdiler için özür dilerim Mühle Türkiye ve Bon Herre'den.

Kusuruma bakmayınız.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konu fiyat değil arkadaşlar
Bence mühlenin fiyatları uygun bu arada. Kendim de aldım sentetiklerinden

Fiyat olayı bence çok göreceli . Kimi için traş ekipmanları önemlidir, kalitede son nokta ara Mühle ucuz gelir

Kimi traş ekipmanına harcamak istemez iş görsün yeter der Mühle pahalı gelir

Sonuçta 10 TL lik fırça da 2.000 TL lik fırça da sabunu köpürtüyor .

Herşey için böyle

Ayakkabı , tv vb.

Konu yapılan yorumun silinmesi . Bu olmaz. Ama teknik hata deniyor birşey diyemem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(10/07/2020, Saat: 01:35)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyatlar nasil? Vergisiz hem de.. Ve insanlar aylarca sira bekliyor..
Geleneksel tirasta veya diger hobilerde bir ust limit yok, cok sasirmamak lazim Smile

https://thevarlet.com/order-request

Untitled.jpg
Sıra bekleyenler Türkiye deki askeri ücretle çalışan vatandaşlar değildir heralde.

youtube.com/Berberbey
(10/07/2020, Saat: 16:08)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıra bekleyenler Türkiye deki askeri ücretle çalışan vatandaşlar değildir heralde.

Asgari ücretli vatandaşın da hobisi vardır ama anlatılmak istenen insanlar hobileri için para harcarlar, limiti yok bunun ...

Asgari ücretle bile çalışmayan, part time çalışan arkadaşlar bile iPhone un son modelini alıyor. Görüyorum aylarca borç altına girip. Yadırgamıyorum adamın hobisi bu,

Misal ben alpha titanyum alırım ama cebimdeki telefon 5 senelik. Önem veya değer vermiyorum iş görsün yeter. Aynı traş hobisi olmayıp ucuz ekipmanlarla iş görenler gibi

Mühle de bence belli bir hobiye hitap ediyor, dolayısıyla hobi bu... maliyeti elbet olacak

Herkes 20 TL ye domuz ve yuma satsaydı bu foruma da gerek kalmazdı di mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,831 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,367 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 374,654 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 224,674 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 168,161 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 64,876 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 3,034 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 20,313 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,278 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 71,053 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: